Přejít na obsah

Zkušenost s retenčním oddělením :-)


Návštěvník Já

Doporučené příspěvky

Mám již dlouho cenu 652,- za 300 internet a nabídku televize komfort. Ale mám vlastní modem a CA modul.

Předpokládal jsem, že se s retenčním spojím až na mě přijde řada s výměnou modemu, ale asi se mrknu na další nabídky v místě bydliště a budu to iniciovat sám. Chtěl bych vyšší televizní nabídku a je mi jasné, že si musím připlatit, proto díky za inspiraci, kam až se dá dostat.

  • Basic 250 Mb/s
  • Super
  • Komplet
  • Compal 3.0 P, CA modul
  • Praha
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Návštěvník Jachym

Já mám aktuálně internet 150  + TV komfort + HBO balíček + HD DVR box za cenu 590 Kč.  Srovnaval jsem konkurenci a na tuhle cenu se aktuálně nedostanu.  Co myslíte, je cena dobrá nebo se dostanu i níže ? 

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

@kolík Teď nevím, jestli fakt nebo to jde ještě níže? 🙄 

@1woko vlastní modem znamená co? Odkoupený/koupený? 

Já mám v pronájmu jak modem Compal, tak set top box HD Mediabox 900. Ceny, které jsem dostal na předchozí straně v mém příspěvku jsou včetně pronájmu zařízení, tzn. konečné. CA modul nemám. 

@Jachym Ty HBO kanály jsou snad všude příplatkové. Případně nějakou vyšší programovou nabídku, kde je součástí, ale v tom bude i spousta jiných kanálů, které mohou být pro kdekoho nezajímavé a zbytečné.

 

  • Super
  • -
  • ALLinONE
  • Compal CH7465
  • Praha
  • Speedtest
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

@1woko Napsal jsem mail, že mám v poslední době výpadky, v okolí je konkurence ... výpadky sami potvrdili, že probíhá nějaké přepojování síti apod., tak jsem trošku pohrozil případnou výpovědí a přechodem jinam. Z technického oddělení mi řekli, že to předají na jiné oddělení a za pár dnů mi zavolali a domluvili jsme se.

Dokonce jsem jeden měsíc dostal i slevu za reklamaci služeb.

reklamace.PNG.e3c08b4cfe278d9c96f99e8349e4fb2c.PNG

 

Tady je výpis předchozích faktur - měsíc za 810 Kč, novou na 2021 za 745 Kč ještě nemám - čekám. 

829318068_Vstiek.PNG.3777519fbd9c5d4931270ef4e9383302.PNG

  • Super
  • -
  • ALLinONE
  • Compal CH7465
  • Praha
  • Speedtest
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Využiješ (vás víc využijete) tu televizi? Stojí to za to, nebo to bereš jako službu? Ptám se, nehledej v tom nic hlubokého. Já bych tak možná nějaký sport, nebo jednou za čas National Geografic. Nevím. Nějak se nedokážu srovnat s tím, že bych za TV solil měsíčně několik stovek.... Možná až budu mít omezený pohyb a stane ze ze mě TV surfař.

Upraveno uživatelem sodekcz
  • Premium
  • -
  • Základní
  • Vodafone Station
  • KrPole
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

@sodekcz Samozřejmě, že za rok to hodí i při retenční částce nemalou sumu.

Někdo kouří, jiný to propije, další protankuje v nádržích u auta apod. Lze to těžko srovnávat. Každý máme výdaje za zcela odlišné věci. Samozřejmě se jistě najde i spořivý člověk, co si to bude ukládat někam na stavební spoření či spořící účet a jednou za tu naspořenou částku něco pořídí. 

My mimo běžné programy denně sledujeme různé programy HBO, HBO GO, dětské kanály a to než připlácet jednotlivé balíčky je lepší vzít ten komplet. 

Navíc jsme předali do rodiny přihlašování do Horizon GO, kdy to máme na NTB/PC, tabletech, telefonech, Android boxech apod. V tu chvíli, kdyby se tak ten měsíční paušál rozpočítal, tak je to za pár drobných. 

  • Super
  • -
  • ALLinONE
  • Compal CH7465
  • Praha
  • Speedtest
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Přidat se ke konverzaci

Přispívat můžete okamžitě a zaregistrovat se později. Pokud máte účet, přihlaste se a přispívejte pod Vaším účtem.
Poznámka: Váš příspěvek vyžaduje před zobrazením schválení moderátorem.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložit jako upravený text.   Obnovit formátování

  Pouze 75 emotikon je povoleno.

×   Váš odkaz byl automaticky vložen.   Místo toho zobrazit jako odkaz

×   Váš předchozí obsah byl obnoven.   Vyčistit editor

×   Nemůžete vložit obrázky přímo. Nahrajte nebo vložte obrázky z URL adresy.

  • Kdo si právě prohlíží tuto stránku   0 registrovaných uživatelů

    • Žádný registrovaný uživatel si neprohlíží tuto stránku
×
×
  • Vytvořit...