Přejít na obsah

Zkušenost s retenčním oddělením :-)


Návštěvník Já

Doporučené příspěvky

Návštěvník YABAKA

Hele, oulde - jestli jezdíš autem po republice, tak se schválně podívej jaký ceny má např. benzinka Shell. Asi budeš překvapenej, ale skoro všude jiný (dokonce i v jednom městě kousek od sebe). Takže co teď s tím? Jak je možný, že jeden motorista dá za stejný palivo u stejnýho prodejce jinou cenu, než motorista druhej? No a to stejný je u UPC, 2 lidi mají stejnou službu, ale každej platí jinou částku. Osobně se mně taky nelíbí handl ve stylu turecký tržnice, ale holt máme kapitalismus a toto k němu prostě patří. Mládek ať táhne do h**zlu i se všema socanama a Burešem k tomu.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Návštěvník YABAKA

Na co to má vliv jestli někde vidíš cenu? Nechápu. Jestli chce stát něco regulovat, tak leda ve smyslu, že Ceník bude obsahovat max. možnou cenu, ale rozhodně ne stejnou pro všechny.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

trošku tady zapomínáte, kdo s tím přišel. velká trojka zkouší kolik jsme ochotni např. za data platit na "specifickém trhu" a takové UPC bylo schopné mi zdražit identické služby 5x za rok, kdy mi došla trpělivost a začal jsem to řešit přes retenci.

a kdo tu argumentuje tím, že v případě kdy budou platit pouze ceníkové ceny, tak se všem ceny sníží je značně naivní, zvlášť když na to tlačí především O2 s s argumentem, že se "narovná" trh.

  • 150 Mb/s
  • -
  • Komplet
  • Compal bridge, 4x CA modul
  • Praha
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Hele, oulde - jestli jezdíš autem po republice, tak se schválně podívej jaký ceny má např. benzinka Shell. Asi budeš překvapenej, ale skoro všude jiný (dokonce i v jednom městě kousek od sebe). Takže co teď s tím? Jak je možný, že jeden motorista dá za stejný palivo u stejnýho prodejce jinou cenu, než motorista druhej? No a to stejný je u UPC, 2 lidi mají stejnou službu, ale každej platí jinou částku. Osobně se mně taky nelíbí handl ve stylu turecký tržnice, ale holt máme kapitalismus a toto k němu prostě patří. Mládek ať táhne do h**zlu i se všema socanama a Burešem k tomu.

 

Ono je to trošku jinak - podívej se někdy na účtenku od tankování, prodejce není Shell, ale firma, která danou pumpu provozuje, zpravidlka tedy nájemce, a ten ceny stanovuje samostatně (opomíjím různé kartelové dohody, které ale přeci neexistují :-)). Na druhou stranu UPC je opravdu firma s celostátní působností, všem zákazníkům fakturuje přímo UPC...

 

Tím neříkám, že nejsem pro věrnostní slevy, právě naopak, ale věrnostní slevy by měly mít nastavená jasná pravidla, věrnostní sleva by měla být automatická, měla by zohledňovat dobu, po kterou jsem řádně platícím zákazníkem a ne že si ji musím vždycky nějak vyhádat...

  • -
  • -
  • TV Komplet
  • CA modul (1× vlastní, 1× pronajatý)
  • Plzeň
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Návštěvník YABAKA

Co vím, tak pohonný hmoty a maziva jsou prodávány jménem dodavatele (tedy třeba Shell) a nájemce si svým jménem prodává zbytek (občerstvení, doplňky, myčka atd.). Ale když ne Shell, tak dám klidně příklad EuroOil, kde je na každým razítku za pohonný hmoty prokazatelně uvedený Čepro a.s. A ceny mají po republice odlišný za ten stejnej produkt.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Návštěvník YABAKA

A co má být, že tam vidíš cenu? Jde o to, že za stejnej produkt platíš u stejnýho prodejce cenu odlišnou a ne o to, jestli někde něco vidíš nebo ne! A když se ti UPC nelíbí, tak snad taky můžeš jít jinam, toto jako argument neobstojí.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

No, tak sou na různých čerpačkách různý ceny? Podstatný je, že ta cena je daná uvedená na stojanu a totemu a že si podle nálady obsluhy a podle ksichtu neukecáš nějakou podpultovou individuální cenu, což je to co se kritizuje a o čem je tu řeč. To že různý mekáče, benzinky, ISP po městě mají své ceny nikdo nezpochybňuje, co se kritizuje jsou individuální ceny na základě neveřejných kritérií, podle toho jak kdo moc řve a jak se zrovna vyspal pracovník co o o tom rozhoduje. To mi prostě vadí.

 

Neříkám, že návrh zákona tak jak napsaný něco vyřeší, ale je dobře, že se o tom mluví, protože právě podpultování bylo znakem minulého režimu a takovéto tajné nabídky mi zavání korupčním jednáním, nikdo nechce nikomu nařizovat konkrétní ceny, pouze transparentnost a rovnost zákazníků.

  • Jiná služba
  • Jiná služba
  • Jiná služba
  • už nic
  • Praha - Letňany
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Přidat se ke konverzaci

Přispívat můžete okamžitě a zaregistrovat se později. Pokud máte účet, přihlaste se a přispívejte pod Vaším účtem.
Poznámka: Váš příspěvek vyžaduje před zobrazením schválení moderátorem.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložit jako upravený text.   Obnovit formátování

  Pouze 75 emotikon je povoleno.

×   Váš odkaz byl automaticky vložen.   Místo toho zobrazit jako odkaz

×   Váš předchozí obsah byl obnoven.   Vyčistit editor

×   Nemůžete vložit obrázky přímo. Nahrajte nebo vložte obrázky z URL adresy.

  • Kdo si právě prohlíží tuto stránku   0 registrovaných uživatelů

    • Žádný registrovaný uživatel si neprohlíží tuto stránku
×
×
  • Vytvořit...