Přejít na obsah

Kaon s HDD se nezapne


Návštěvník peno

Doporučené příspěvky

Návštěvník peno

Mám takový problém. Bohužel se mi do Kaonu s HDD (pokud ještě vůbec někdo ten přístroj pamatuje) vylila cola a od té doby se přístroj odmítá zapnout. Vypadá to tak, že na displeji se na chvíli objeví čas, po té nějaká písmena a pak on a nic dalšího. Ani na obrazovce připojeného televizoru se nic neobjevuje.  Myslíte, že je přístroj totálně kaput, nebo se dá ještě zachránit? Nerad bych o něj přišel, vyhovuje mi. Ten malý Kaon bez HDD moc nechci, ale asi mi nic jiného nezbude.

 

A k tomu druhá otázka. Pokud přístroj vrátím, jako že mi as nic jiného nezbude, pokud ho nezprovozním, bude vůbec někdo zjišťovat, jak se poškodil? A pokud se přijde na to, že je to moje vina, kolik mi naúčtují?

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zdravím, pochopil jsem, že se jedná o pronájmové zařízení. Pak neopravovat, nezasahovat do něj. Vodafone vyměří náhradu škody a pošle smlouvu o narovnání nebo jak se to jmenuje. Přijdou na to určitě, lepší je tonahlásit a domluvit se podobrém. A zatím tedy není moc jiná možnost než si vzít CA modul nebo Kaon USB.

  • Super
  • Premium 5G
  • 18+
  • Vodafone Station WiFi 6
  • Brüx
  • Speedtest
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Nebo taky jen nahlásit jako nefunkční. Technik přiveze nové zařízení, bohužel už ne tento typ, a starÿ odveze. Urćitě ho nikdo nebude opravovat ani zjišťovat proč přestal fungovat. Prostě ho sešrotují ...

U novějších zařízení tomu tak ale nemusí být

x Redmi Note 5 x

  • 300 Mb/s
  • ∞ GB 10 Mb/s
  • Komplet
  • modem, VTV box
  • Praha
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Návštěvník peno

Nemůžu tomu uvěřit, ale ten Kaon se po pár dnech sám vzpamatoval. Nevím jak, ale prostě jsem ho teď zapnul a on normálně jede. Ani HDD nebyl dotčený. Všechny nahrávky jsou tam a vypadá to, že normálně přehratelné. Jen jas displeje je trochu slabší, ale třeba i to se časem zlepší. Ale prostě ten přístroj přežil svou vlastní smrt. Tak to vidím já. 

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Návštěvník peno

Snad ne, ale cola je mrcha, to je fakt. Bohužel, protože je to pronajaté zařízení, tak dovnitř nemůžu, abych to tam pořádně vysušil a ověřil, jaké škody to tam nadělalo, takže mi nezbývá, než doufat a věřit.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Přidat se ke konverzaci

Přispívat můžete okamžitě a zaregistrovat se později. Pokud máte účet, přihlaste se a přispívejte pod Vaším účtem.
Poznámka: Váš příspěvek vyžaduje před zobrazením schválení moderátorem.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložit jako upravený text.   Obnovit formátování

  Pouze 75 emotikon je povoleno.

×   Váš odkaz byl automaticky vložen.   Místo toho zobrazit jako odkaz

×   Váš předchozí obsah byl obnoven.   Vyčistit editor

×   Nemůžete vložit obrázky přímo. Nahrajte nebo vložte obrázky z URL adresy.

  • Kdo si právě prohlíží tuto stránku   0 registrovaných uživatelů

    • Žádný registrovaný uživatel si neprohlíží tuto stránku
×
×
  • Vytvořit...