Přejít na obsah

Spustění digitálního vysílaní


tomus

Doporučené příspěvky

Návštěvník džejar

Tak dneska jsem se stal "štastným vyvoleným" majitelem STB pro příjem digitálního vysílání televize po kabelu. Na mou radostnou poznámku, že jsem rád, že na vánoce budu mít "ostrý obraz a dobrý zvuk" jsem byl schlazen odpovědí, že ano, ale až od února. Tak takhle si tedy Karneval představuje zavedení digitálního signálu. Dostaneme STB a na signál si ještě počkáme. Techniku už máme. Pak ovšem nechápu, proč si ho mám do 14 dnů od předání zapojit a naladit, když tam nic nejde. Asi abych mohl 10 dnů bezplatně sledovat "všechny"programy vysílané v digitálním režimu. :D:D:D:D:D:D

Jo a mimochodem opět mi potvrdili ukončení analogu HBO od února.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

A jak tě kontaktovali?? Jako sami od sebe ti to nabídli, nebo si sám byl nějak aktivní. Já jsem ze Stříbrníků a zatim nikdo nic nenabíd.. ani dopis nepřišel.. :cry: Nebo jde jenom o nějaký vybraný zákazníky??

kdyžtak napiš nějaký podrobnosti o tom.. Jako jestli si už musel něco zaplatit nebo tak.

DIK

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Návštěvník džejar

Minulý týden mi od nich přišel dopis - ten jsem tu ve fóru již zmiňoval a dnes se mě po několika dnech dovolala jejich zástupkyně zda budu doma že by mi přinesli ten STB. Takže ho přinesli a já jim podepsal převzetí a leží mi to doma. Nic jsem neplatil neboť mám nabídku Komplet + HBO MaxPak :D

Mimochodem jsem také ze Stříbrníků tak jestli máš zájem o další podrobnosti napiš na e-mail.

Upraveno uživatelem džejar
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Návštěvník džejar

Tak to si budu muset zítra zavolat na to jejich číslo jak to je, i když ten Tepličák psal že u něj jdou celý 3 programy tak uvidíme, zítra napíšu jak to dopadlo.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Vysilaji digitalne a nevysilaji AC3 zvuk a 16:9.

Od DVB-C jsem cekal volbu programu ktere chci. Proc platit za neco na co nekoukam?

Pred rokem jsem mel komplet + HBO ale zrusil jsem ji. Moc penez.

Osobne bych koukal jen na: CT1+2+24, NOVA, PRIMA, ocko, eurosport paprika, discovery a spectrum.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Co jsem viděl, tak AC3 jede na německých programech, 16:9 jede občas jak na ZDF a 3SAT (včera taky na ZDF Theater), tak taky na ČT1 a ČT2. Je to pěkný, ale je těch pořadů zatím málo.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Přidat se ke konverzaci

Přispívat můžete okamžitě a zaregistrovat se později. Pokud máte účet, přihlaste se a přispívejte pod Vaším účtem.
Poznámka: Váš příspěvek vyžaduje před zobrazením schválení moderátorem.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložit jako upravený text.   Obnovit formátování

  Pouze 75 emotikon je povoleno.

×   Váš odkaz byl automaticky vložen.   Místo toho zobrazit jako odkaz

×   Váš předchozí obsah byl obnoven.   Vyčistit editor

×   Nemůžete vložit obrázky přímo. Nahrajte nebo vložte obrázky z URL adresy.

  • Kdo si právě prohlíží tuto stránku   0 registrovaných uživatelů

    • Žádný registrovaný uživatel si neprohlíží tuto stránku
×
×
  • Vytvořit...