Přejít na obsah

Konec obyčejných (bridge) modemů


Návštěvník Dz

Doporučené příspěvky

Návštěvník Dz

Podle nového ceníku s platností od 31.12.2013 se už neprodávají ani nepronajímají obyčejné (bridge) modemy. Jenom wifi verze. I pro UPC fiber business.

By mě zajímalo, který manager - debil to vymyslel.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Návštěvník Dragokazov

Pěkné, jestli nám budou chtít vnutit Technicolor tak rovnou dáme asi výpověď. Měli jsme jej dva dny a bylo to neskutečné peklo. Půkla věcí, které jsme potřebovali tam nefungovala a bylo nutné jej každou chvíli restartovat :(

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Návštěvník YABAKA

Fakt to umí bridge? Nebo to jenom někdo plácnul v diskuzi? Občas se dá někde dočíst, že to má UPC pro bridge bloklý...

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Návštěvník Rebkos

Opravdu to umí bridge :D Momentálně tak jedu:

 

"Modem Technicolor TC7200 v bridge módu -> do WAN portu TP-Link TL-WDR3600 -> tři ethernety do třech pokojů a jeden ethernet do TP-Link TL-SG1005D -> další tři ethernety do zbývajících pokojů. To vše ve sníženém stropě u hlavní připojky. Protože tam jsou ještě 4 koaxy na TV do jednotlivých pokojů, je tam ještě zesilovač "Domovní zesilovač MSB-10/65". V jednom z pokojů je ještě píchnutej ASUS RT-N15U v AP módu pro zajištění bezdrátové konektivity a zapojení síťové tiskárny."

 

Ze začátku to nějak zlobilo, přepnul jsem na bridge mód, modem se restartoval, ale byl zase zpátky v router módu. Tak jsem to nechal nějaké dva týdny být, protože tam ještě trvale nebydlím a pak jsem to zkusil znova šlo to napoprvé a od té doby to jede.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Návštěvník warman

Umí brigde, zkoušel jsem ho a jede.

 

Dragokazov 1)Jinak ohledně toho sekání - mám ho 2 měsíce a ani jednou se neseknul, můj starší modem, co jsem měl pronajat (ed2 s tel.) se sekal klidně 2x denně.

2)jaké věci jste potřebovali, co tam nejedou? Popiš, zajímalo by mě to.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Přidat se ke konverzaci

Přispívat můžete okamžitě a zaregistrovat se později. Pokud máte účet, přihlaste se a přispívejte pod Vaším účtem.
Poznámka: Váš příspěvek vyžaduje před zobrazením schválení moderátorem.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložit jako upravený text.   Obnovit formátování

  Pouze 75 emotikon je povoleno.

×   Váš odkaz byl automaticky vložen.   Místo toho zobrazit jako odkaz

×   Váš předchozí obsah byl obnoven.   Vyčistit editor

×   Nemůžete vložit obrázky přímo. Nahrajte nebo vložte obrázky z URL adresy.

  • Kdo si právě prohlíží tuto stránku   0 registrovaných uživatelů

    • Žádný registrovaný uživatel si neprohlíží tuto stránku
×
×
  • Vytvořit...