Přejít na obsah

Novy router


Návštěvník Guli

Doporučené příspěvky

Návštěvník Guli

Dobry den,mam internet rychlosti 60 mb a roter Asus WL-520GC,ted jsem koupila novou tv LG na ktere by jsem chtela pres DLNA koukat na 3d filmy pres wifi,stary router pres wifi ne stiha a proto jsem rozhodla pro koupi novejsiho.Poradite ktery.Predem diky

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Návštěvník Guli

nezlob se,ale kazdy potrebuje router na neco jineho,do ted jsem s tim svym byla spokojena ale co jsem koupila tu tv tak musim router vymenit. Hledam router s wifi,aby filmy co pobezeji z pc do tv pres wifi se nesekali

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Návštěvník Guli

pamatuje mozna i vic ale zatim to na internet stacilo,ale na stremovani pres wifi ne,koukam ze mas ten co si mne nabidl,mas pres nej zapojenou i tv?

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Jistě bych volil router, který bude mít shodný standard s novou TV, tzn. B/G/N více z toho beztak nevymáčkneš, ale může to být klíč. Tvůj současný router podporuje max. 54 Mb/s (g) a rychlost tvého připojení je 60 Mb/s, ovšem jen při naprosto optimálním signálu, takže oproti kabelu zcela jistě tratíš. Většinou si o takovém signálu lze jen nechat zdát. Lze tedy shrnout touto poučkou:

b = 11 Mb/s

g = 54 Mb/s

n = až 600 Mb/s

 

více: http://cs.wikipedia.org/wiki/IEEE_802.11

 

Každopádně bych se zaměřil na sílu signálu.

Osobně používám: http://www.zyxel.com/cz/cs/products_ser ... .shtml?t=p s naprosotu spokojeností, pokud ovšem nevyužiješ pásmo 5 GHz, lze využít i levnější varianty.

  • 1000 Mb/s
  • -
  • -
  • Vodafone StationDOCSIS 3.1
  • Severočech
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Guli, napiš typ té televize ať víme co podporuje a co tedy vůbec má smysl kupovat, to tu místo prázdného tlachání mělo zaznít hned na začátku.

 

V případě toho n standardu je sice 600 Mbit/s max teoretická rychlost, ale celkově je to složitější, je tam několik úrovní a ne všechna zařízení podporují max rychlost, respektive těch max 600 Mbit nepodporuje žádné vyráběné zařízení, podporované rychlosti v dostupných zařízeních jsou 150, 300 a 450 Mbit/s. navíc ty rychlosti jsou těžce teoretické, reálně se dá dosáhnout max cca 30 - 40 %, tj. pro využití 60 Mbit/s internetu to chce aspoň zařízení s deklarovanými 300 Mbit/s, AP i klient.

  • Jiná služba
  • Jiná služba
  • Jiná služba
  • už nic
  • Praha - Letňany
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Přidat se ke konverzaci

Přispívat můžete okamžitě a zaregistrovat se později. Pokud máte účet, přihlaste se a přispívejte pod Vaším účtem.
Poznámka: Váš příspěvek vyžaduje před zobrazením schválení moderátorem.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložit jako upravený text.   Obnovit formátování

  Pouze 75 emotikon je povoleno.

×   Váš odkaz byl automaticky vložen.   Místo toho zobrazit jako odkaz

×   Váš předchozí obsah byl obnoven.   Vyčistit editor

×   Nemůžete vložit obrázky přímo. Nahrajte nebo vložte obrázky z URL adresy.

  • Kdo si právě prohlíží tuto stránku   0 registrovaných uživatelů

    • Žádný registrovaný uživatel si neprohlíží tuto stránku
×
×
  • Vytvořit...