Přejít na obsah

Vodafone Station - Port Forwarding


Návštěvník YvesCube

Doporučené příspěvky

Sorry, ale jouda je v tomto případě lichotka :D Dál není co řešit, protože stejně nic nechápeš a ještě žiješ v tom, že když kdesi nemáš cosi zarušenýho, tak nemá ani nikdo jiný. A o blábolech, co chtějí nebo nechtějí zákazníci, se vůbec nebav, protože víš leda velký lejno a právě ty sám tady vnucuješ, jak všichni prahnou po nějaké tvé WiFi ax, že chtějí víc atd., což je hňupovina non plus ultra. Aby se dosáhlo na bezdrátu vyšších rychlostí, tak se musí výrazně rozšířit volná pásma a nikoliv, že se do stávajících pásem nacpou vysílače, co to akorát komplet zahltí. Ale to samozřejmě joudové nechápou a ještě prskají, když jim to někdo napíše...

  • -
  • -
  • -
  • -
  • -
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

před 12 hodinami, Evzen napsal:

Presne takovyho joudu tady mam 😞
Kanaly 36-48 obsazeny nejakym 80 Mhz sráčem a jsem v prdeli... 😞

Takových mám v okolí více. Kdyby mohli, tak si šířku pásma v obou frekvencích ještě natáhnou nějakým gumovým špagátem.

  • Premium
  • -
  • Základní
  • Vodafone Station
  • KrPole
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

já vím ale bude, jestli tomu dobře rozumím, pokud ted koupím HW s wi-fi 6 a ax tak by to ale mělo do budoucna chodit, případně to vylepší firmware, rozumím tomu dobře ???             What is WiFi 6? (802.11 ax) | Fastest WiFi Router | TP-Link (tp-link.com)   já to jako budoucnost vidím a na samým začátku jsem se ptal jestli to zařízení VF umí, jak jsem zjisil tak né ale budoucnost je taková

Upraveno uživatelem Honza333
  • 1000 Mb/s
  • Jiná služba
  • Komplet
  • CA modul 3x + ac Wi-Fi COMPAL CH7
  • Liberec
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Na Wifi 6E (6 GHz pasmo) potrebujes novy hw (ktory ma radio schopne vysielat/prijimat v 6 GHz oblasti).. vzhladom k tomu, ze to pasmo je povolene/certifikovane iba v USA, tak vyrobcovia hw zatial cakaju.. sucasny Wifi 6/AX hw nepodporuje 6 GHz, ziadny sw nevycaruje novy frekvencny rozsah v radiu.

  • Super
  • -
  • Základní
  • -
  • Bratislava
  • Speedtest
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Přidat se ke konverzaci

Přispívat můžete okamžitě a zaregistrovat se později. Pokud máte účet, přihlaste se a přispívejte pod Vaším účtem.
Poznámka: Váš příspěvek vyžaduje před zobrazením schválení moderátorem.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložit jako upravený text.   Obnovit formátování

  Pouze 75 emotikon je povoleno.

×   Váš odkaz byl automaticky vložen.   Místo toho zobrazit jako odkaz

×   Váš předchozí obsah byl obnoven.   Vyčistit editor

×   Nemůžete vložit obrázky přímo. Nahrajte nebo vložte obrázky z URL adresy.

  • Kdo si právě prohlíží tuto stránku   0 registrovaných uživatelů

    • Žádný registrovaný uživatel si neprohlíží tuto stránku
×
×
  • Vytvořit...