Přejít na obsah

Modem Compal CH7465VF


Návštěvník Manro

Doporučené příspěvky

Návštěvník Manro

Dobrý den, nainstalovali mi nový modem. Při pokusu o přihlášení do správy modemu, poměrně často vyskakuje hláška:  "The service may be interrupted, temporarily inaccessible or encountered errors transferring data.
Try Again".  Občas to jde a občas ne. Ale třeba dnes 3.9. 2020 se mi nepodařilo do administrace vůbec přihlásit. Nevíte někdo, co s tím?

UPC router.png

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Návštěvník Manro

Děkuji všem za odpovědi. Ping prošel. Však se to rozsypalo až na přenášení rozhraní. Resetovat modem nepomohlo. Je to dost nepohodlné každou chvíli resetovat modem (pokud se to opakuje). V jiném prohlížeči mě to nenapadlo vyzkoušet, za což se stydím. Zaměřil jsem se na řešení toho problému, který spočíval v tom, že to dříve šlo a pak přsetalo. Nicméně v Chromu to teď jde. A ve FireFoxu stále nejde (i když dříve šlo). Tak buď aktualizace Firefoxu a nebo, proto jsem to sem dával, nějaká aktualizace modemu, ketrá se třeba nepovedla.  

Vyřešeno jiným prohlížečem. Kdyby to přestalo jít i v něm, ozvu se.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Návštěvník JJS

Dělal mi to samé. Případně vyskakuje hláška o špatném hesle, ale přesto mne párkrát přihlásil. Myslím, že je problém s nějakým tokenem, který si uložil v prohlížeči. Zkuste smazat historii prohlížeče a data stránek. V network logu modemu se objevuje 

"GUI Token verify failed".

 

 

 

 

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Přidat se ke konverzaci

Přispívat můžete okamžitě a zaregistrovat se později. Pokud máte účet, přihlaste se a přispívejte pod Vaším účtem.
Poznámka: Váš příspěvek vyžaduje před zobrazením schválení moderátorem.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložit jako upravený text.   Obnovit formátování

  Pouze 75 emotikon je povoleno.

×   Váš odkaz byl automaticky vložen.   Místo toho zobrazit jako odkaz

×   Váš předchozí obsah byl obnoven.   Vyčistit editor

×   Nemůžete vložit obrázky přímo. Nahrajte nebo vložte obrázky z URL adresy.

  • Kdo si právě prohlíží tuto stránku   0 registrovaných uživatelů

    • Žádný registrovaný uživatel si neprohlíží tuto stránku
×
×
  • Vytvořit...