Přejít na obsah

Pokaždé jiná IPv4 po restartu


Návštěvník Prexik

Doporučené příspěvky

Návštěvník Evzen

No jak uz jsem psal - kdyz posilaji email kvuli ptakovine typu 5-minutovy vypadek a restart routeru v nedeli ve 3 rano (coz je 99% uzivatelu uplne u prdele), tak by taky nikomu ruka neupadla, kdyby utrousil informaci (treba i jen na diskusnim foru... kdyz uz tady trousi absolutne nezajimave ptakoviny jako tiskove zpravy). To je cely. O nic jinyho nez o krapet slusnosti a zdravyho rozumu mi neslo.

No a vlastne je to cely uplne zbytecna diskuse, protoze uz delsi dobu vime, ze jde o chybu, ne o featuru... takze tady akorat vsichni ztracime cas planejma diskusema... 😛

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Návštěvník Evzen

Dluzno dodat, ze DDNS sluzby samozrejme poskytuji pouze JEJICH domenove nazvy typu blablabla.no-ip.com, takze to nelze pouzit ve spojeni s "lidskymi" ci "nomalnimi" vlastnimi domenami jako mojedomena.cz, apod. s vlatnimi DNS zaznamy. Ty je potreba si prave pri zmene IP opravit hezky vlastnorucne.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Návštěvník zby

Není nutno nic měnit ručně. Na NAS můžu mít nastavenou aktualizaci libovolné domény u DDNS  služby (tj. třeba tu blablabla.no-ip.com) a pak tuto (blablabla.no-ip.com) zavednou v CNAME záznamu u své domény (tj. např. nas.mojedomena.cz CNAME blablabla.no-ip.com.). Jak prosté.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Ja to mam řešené taky přes DDNS u no-ip. Dělam webovky a beta verze stránek mam u sebe doma. 

Na routeru od Asusu mám nastavený spojeni s no-ip a na na koupené doméně mam CNAME záznam směrovaný na tu od no-ip. 

A když dělám nové stránky tak jen přidám nový záznam. Zádnou IP neřeším, i kdyby se mi měnila 3x denně.

EDIT: Koukam, ze byl nekdo rychlejší 😄

Upraveno uživatelem Sparrow
  • Basic 250 Mb/s
  • -
  • Klasik
  • Compal black, CA modul
  • Praha 10
  • Speedtest
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Přidat se ke konverzaci

Přispívat můžete okamžitě a zaregistrovat se později. Pokud máte účet, přihlaste se a přispívejte pod Vaším účtem.
Poznámka: Váš příspěvek vyžaduje před zobrazením schválení moderátorem.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložit jako upravený text.   Obnovit formátování

  Pouze 75 emotikon je povoleno.

×   Váš odkaz byl automaticky vložen.   Místo toho zobrazit jako odkaz

×   Váš předchozí obsah byl obnoven.   Vyčistit editor

×   Nemůžete vložit obrázky přímo. Nahrajte nebo vložte obrázky z URL adresy.

  • Kdo si právě prohlíží tuto stránku   0 registrovaných uživatelů

    • Žádný registrovaný uživatel si neprohlíží tuto stránku
×
×
  • Vytvořit...