Přejít na obsah

Netflix součástí Vodafone TV


Tommy Kindernay

Doporučené příspěvky

před 13 hodinami, tomus napsal:

Mě na Netflix štve jedna věc, že dokud se.tam člověk nezaregistruje a nezadá tam číslo své platební karty tak nezjistí jaké jsou tam vlastně filmy, takže já Netflix zatím nemám a ani ho nechci, protože zajíce v pytli kupovat nebudu, takže taková akce na 3 měsíce zdarma jako má nyní Vodafone, by třeba pro mě bylo určitě zajímavá, člověk si to může vyzkoušet bez toho aby někam musel zadávat čísla svých platebních karet.

Podívej se např. tady : http://unogs.com/

Když dáš advanced search, tak si můžeš vybrat, co tě zajímá.

Případě ještě tady : https://www.onnetflix.ca/new-movies?minquality=uhd  ,  https://filmtoro.cz/

  • 500 Mb/s
  • 4 GB
  • Komfort
  • Základní STB Vodafone + CA
  • Brno-Líšeň
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Já to tady nechtěl nakousávat, ale asi tak něják.......... stačí se jen domluvit, češtiny tam je opravdu málo, lepší se to a bude toho víc, mě na tom lákal přístup k UHD, ale chtěl jsem to vyzkoušet je to na každým z nás, že tam je film kterej existuje v UHD s češtinou ale tam s tou češtinou není to je na jinou debatu.

Upraveno uživatelem Honza333
  • 1000 Mb/s
  • Jiná služba
  • Komplet
  • CA modul 3x + ac Wi-Fi COMPAL CH7
  • Liberec
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Uznávám blbě jsem se vyjádřil češtinu beru jako český dabing, český titulky jsou titulky, když je to velká novinka a moc to chci tak titulky dobrý ale dabing je dabing a to že se v česku dabing umí je známo, je to na každým z nás, spousty lidí umějí jazyk a nepotřebují ani češtinu a titulky

Upraveno uživatelem Honza333
  • 1000 Mb/s
  • Jiná služba
  • Komplet
  • CA modul 3x + ac Wi-Fi COMPAL CH7
  • Liberec
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zase některý věci si nedovedu představit s dabingem.Korejské,indické  filmy/seriály.A třeba takovej seriál Proč?13x proto je opravdu lepší sledovat s titulkama než s dabinkem.Ten se opravdu nepovedl.Jako nejlepší by byla varianta u každého titulu mít na výběr dabing/titulky.Zase další věc,proč je tam více titulkovaných věcí než dabovaných je ten,že i ty dabingová studia postihla tato doba a dabuje se mín,než obvykle.A že některé filmy už jsou nadabovyný a Netflix je má pouze s titulky?Že by práva?A dabingová studia taky nejsou nafukovací.Je tu XY tv stanic,co jedou pouze v dabingu.A  do toho dabuje do češtiny prime video(Amazon).který zatím dabuje do zásoby,viz. https://www.zive.cz/clanky/prime-video-chce-dohnat-netflix-a-hbo-go-amazon-zacne-pridavat-titulky-i-dabing/sc-3-a-207213/default.aspx

 

Upraveno uživatelem namec
  • Super
  • Super
  • -
  • -
  • Brno-Kohoutovice
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

před 1 hodinou, Honza333 napsal:

Uznávám blbě jsem se vyjádřil češtinu beru jako český dabing, český titulky jsou titulky, když je to velká novinka a moc to chci tak titulky dobrý ale dabing je dabing a to že se v česku dabing umí je známo, je to na každým z nás, spousty lidí umějí jazyk a nepotřebují ani češtinu a titulky

Kvalitní český dabing skončil za doby Filipovského a spol. To bylo řemeslo. Dnes je to pouze kšeft pro vybrané jedince. Můj názor...

@namec : u Netflixu si přece můžeš vybrat jak zvukovou, tak titulkovou stopu.

  • 500 Mb/s
  • 4 GB
  • Komfort
  • Základní STB Vodafone + CA
  • Brno-Líšeň
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Přidat se ke konverzaci

Přispívat můžete okamžitě a zaregistrovat se později. Pokud máte účet, přihlaste se a přispívejte pod Vaším účtem.
Poznámka: Váš příspěvek vyžaduje před zobrazením schválení moderátorem.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložit jako upravený text.   Obnovit formátování

  Pouze 75 emotikon je povoleno.

×   Váš odkaz byl automaticky vložen.   Místo toho zobrazit jako odkaz

×   Váš předchozí obsah byl obnoven.   Vyčistit editor

×   Nemůžete vložit obrázky přímo. Nahrajte nebo vložte obrázky z URL adresy.

  • Kdo si právě prohlíží tuto stránku   0 registrovaných uživatelů

    • Žádný registrovaný uživatel si neprohlíží tuto stránku
×
×
  • Vytvořit...