Přejít na obsah

Netflix součástí Vodafone TV


Tommy Kindernay

Doporučené příspěvky

Proč bych to nemohl mít na jednom ůčtu ???? Proč paranoia já s tím problém nemám, myšleno s platbou na netu, ale jen jsem se zeptal ??? To se tě můžu zeptat na to samý proč to tedy vůbec VF nabízí ???? cena je stejná tak k čemu to tedy je ???? Na to abych na Netflix koukal nepotřebuju ani VF ani jejich škatule, já myslel že v balíku tam bude třeba lepší cena a jaká je tedy výhoda že to budu mít přes VF když nebereš tu výhodu to platit najednou - vždyt to teda celý nemá smysl

Upraveno uživatelem Honza333
  • 1000 Mb/s
  • Jiná služba
  • Komplet
  • CA modul 3x + ac Wi-Fi COMPAL CH7
  • Liberec
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Před hodinou, Evzen napsal:

Smim se zeptat, k cemu by to melo byt dobry?
To je nejaka paranoia ohledne placeni na Internetu? Nebo jakou (pro me totalne skrytou) vyhodu by melo mit placeni VF misto primo Netflixu?

Jsou lidé, kteří neovládají platby kartou, nebo je mají zrušené, či zakázané. Vyhovuje jim platit složenku, nebo přímo z účtu (třeba můj kolega, 56 let, tak platil rok O2 TV, pak jsem mu zařídil aspoň inkaso z účtu, protože zezačátku to posílal na stejný VS, ale ten se mění podle faktury, pak párkrát zapomněl...) Práci s počítačem zvládá dobře, platit v obchodě taky, ale platbu kartou na internetu nikdy nedělal a ani se do toho nehrne.

  • Super 500 Mb/s
  • -
  • -
  • Compal CH7465 černý
  • Ostrava - Zábřeh
  • Speedtest
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Návštěvník Evzen
před 2 hodinami, Honza333 napsal:

Proč bych to nemohl mít na jednom ůčtu ????

Tak jo... klíííííd... nemusis hned vyskocit jak ten tvuj avatar z krabicky... 😉
'sem se jenom zeptal, to se nesmi? 😉

S duvodem "proc to proste jen nemit na jednom uctu?" nemam zadnej problem.
Ja jen, ze ty tvoje zpravy vyznivaly stylem "chci Netflix, ale chci ho tak, ze budu platit pres VF" (tj. aktivni poptavka sluzby)... zatimco do stavu "ale tak jo, proc to nemit na jednom uctu" se bezne dojde, kdyz mi nekdo neco prinese az pod nos, aniz bych to aktivne vyhledaval (tj. pasivnim prijmem sluzby).
Proto me zajimalo, proc bys aktivne poptaval Netflix jen s placenim pres VF...

V pohode, to je fuk, neni treba to resit dal...

Před hodinou, Tube napsal:

Jsou lidé, kteří neovládají platby kartou, nebo je mají zrušené, či zakázané.

Nepochybne.
Ale tady se nebavime o "nejakem cloveku", ale konkretne o Honzovi333, o kterem mam duvod si myslet, ze do teto kategorie NEpatri.

Upraveno uživatelem Evzen
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

já jsem v klidu, já přes VF nic nepoptávám, já Netflix mám, jen by mi to možná příšlo jednoduší to platit v jednom ale cena stejná tak proč se s tím vůbec trápit, a ještě tam nejde UHD, ono to vlastně začalo že jsem si přečetl že VF a Netflix uzavřel exkluzivní smlouvu, tak jsem začal pátrat po těch výhodách oproti normálnímu ůčtu a vychází mě z toho jen ta společná platba jinak nic

Upraveno uživatelem Honza333
  • 1000 Mb/s
  • Jiná služba
  • Komplet
  • CA modul 3x + ac Wi-Fi COMPAL CH7
  • Liberec
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Mě na Netflix štve jedna věc, že dokud se.tam člověk nezaregistruje a nezadá tam číslo své platební karty tak nezjistí jaké jsou tam vlastně filmy, takže já Netflix zatím nemám a ani ho nechci, protože zajíce v pytli kupovat nebudu, takže taková akce na 3 měsíce zdarma jako má nyní Vodafone, by třeba pro mě bylo určitě zajímavá, člověk si to může vyzkoušet bez toho aby někam musel zadávat čísla svých platebních karet.

  • Kabel 150 Mb/s
  • -
  • Komfort
  • Compal VF, VTV box, CA modul
  • Brno
  • Speedtest
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

normálně je tam zkušební doba 30 dní a platba jde i jinak  Netflix dárkový poukaz - koupit online | Herní-kupony.cz (herni-kupony.cz)                                                                                                                                                                                       Netflix už se obejde bez platební karty a „předplatné“ půjde také darovat – Živě.cz (zive.cz)

Upraveno uživatelem Honza333
  • 1000 Mb/s
  • Jiná služba
  • Komplet
  • CA modul 3x + ac Wi-Fi COMPAL CH7
  • Liberec
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Jo, zrovna nedávno sem si trial Netflixu registroval, tu desetikorunu to po deseti minutách vrátilo. Ale stejně je to služba naprd, je tam naprosto zoufalá podpora češtiny, za ty peníze naprosto směšně málo pořadů s českým zvukem, který chybí i u věcí, kde ten zvuk existuje.

  • Jiná služba
  • Jiná služba
  • Jiná služba
  • už nic
  • Praha - Letňany
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Přidat se ke konverzaci

Přispívat můžete okamžitě a zaregistrovat se později. Pokud máte účet, přihlaste se a přispívejte pod Vaším účtem.
Poznámka: Váš příspěvek vyžaduje před zobrazením schválení moderátorem.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložit jako upravený text.   Obnovit formátování

  Pouze 75 emotikon je povoleno.

×   Váš odkaz byl automaticky vložen.   Místo toho zobrazit jako odkaz

×   Váš předchozí obsah byl obnoven.   Vyčistit editor

×   Nemůžete vložit obrázky přímo. Nahrajte nebo vložte obrázky z URL adresy.

  • Kdo si právě prohlíží tuto stránku   0 registrovaných uživatelů

    • Žádný registrovaný uživatel si neprohlíží tuto stránku
×
×
  • Vytvořit...