Přejít na obsah

Netflix součástí Vodafone TV


Tommy Kindernay

Doporučené příspěvky

Návštěvník Slim

Dokud bude potřeba krabice navíc, tak mě ani samotná Vodafone TV nezajímá. Bez aplikace pro Web OS (LG), nebo Android TV (u mě Nvidia Shield) je pro mě existence Vodafone TV zbytečná.
Zůstanu tedy stále u DVB-C a Cl modulu.
A co se týká Netflixu, tak mimo to, že paušál za něj můžu posílat s paušálem za Vodafone na stejný účet, z toho pro mě taky nic nekouká. Ceny stejné, takže to za administrativu spojenou s převodem nestojí.

x MI 9 x

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

před 13 hodinami, MekliCZ napsal:

Moc nechápu, proč? Ceny stejné, kdyby tam stejně jako u HBO GO byla nějaká sleva oproti předplatnému koupenému přímo na netflix.com, tak to chápu, ale takhle to je jen další způsob platby a další potenciálně problémový článek.

Ona je na HBO GO nějaká sleva? Na stránkách VF vidím cenu 199 Kč, kdežto přímo od HBO je to 159 Kč.

  • -
  • -
  • -
  • CA
  • Brno
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Návštěvník silebiscz

Docela by mne zajímalo, zda-li Vodafone box podporuje plně Netflix co do obrazové a zvukové kvality. Box by měl umět Dolby Atmos, ale podporuje i Dolby Vision? A podporuje jej i aplikace netflixu na Vodafone boxu? Toť otázka.

Jinak za mne trochu zklamání. Nepřišel jsem na jedinou výhodu, proč by normální člověk co už dneska používá netflix, měl přecházet na netflix skrz vodafone. Nebo bylo někde něco nevyřčeno a existuje pro nás koncové zákazníky nějaká výhoda?

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Nemáme z toho žádnou výhodu. Snad jen tu, že ti, kteří mají VF tv box mohou sledovat Netflix, podobně jako HBO. Žádná jiná přidaná hodnota. V Itálii to má VF tak, že v balíčcích Vodafone TV je Netflix přímo v ceně, tedy nemusí se platit navíc. My jsme ale specifický trh, takže to u nás není možné.

  • Vodafone Tv + Sport, il quale offre il canale Sky Sport Mix ad un prezzo di 10,99 euro al mese;
  • Vodafone TV + Now Tv Intrattenimento ad un prezzo di 11,99 euro al mese;
  • Vodafone Tv+ Sport + Now Tv Intrattenimento ad un prezzo di 19,99 euro al mese
Upraveno uživatelem marek-81
  • Basic
  • Red Basic
  • -
  • -
  • Brno
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Přidat se ke konverzaci

Přispívat můžete okamžitě a zaregistrovat se později. Pokud máte účet, přihlaste se a přispívejte pod Vaším účtem.
Poznámka: Váš příspěvek vyžaduje před zobrazením schválení moderátorem.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložit jako upravený text.   Obnovit formátování

  Pouze 75 emotikon je povoleno.

×   Váš odkaz byl automaticky vložen.   Místo toho zobrazit jako odkaz

×   Váš předchozí obsah byl obnoven.   Vyčistit editor

×   Nemůžete vložit obrázky přímo. Nahrajte nebo vložte obrázky z URL adresy.

  • Kdo si právě prohlíží tuto stránku   0 registrovaných uživatelů

    • Žádný registrovaný uživatel si neprohlíží tuto stránku
×
×
  • Vytvořit...