Přejít na obsah

Vodafone spustil 1 Gb/s internet


Marek-26

Doporučené příspěvky

Teď to je extra katastrofa, ale pár dní zpátky mi šlo naměřit něco kolem 920 down a 48 up. Beru, že to chce čas, ale zároveň už vidím důvod, proč snížili tu minimální zaručenou kvalitu – protože tohle by tím 95% sítem rozhodně neprošlo.

  • 4G LTE
  • -
  • -
  • Huawei B2368-66
  • JMK
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

5 hours ago, zofre said:

Podla informacii co mam od technikov sa aj k 600vke v lokalitach kde je dostupna D3.1 davaju standardne  D3.1 modemy.

Tak to hned v pondelok vyskusam - konci mi viazanost na gigabit, takze im to mozem otrepat o hlavu, ze mi staci 600/30 (btw, 50 Mbit upload som nikdy za cely cas nevidel, max 47 Mbit - ale to je pochopitelne, kedze provisioning na upload je 50 Mbit), ale chcem zachovat Arris..

  • Super
  • -
  • Základní
  • -
  • Bratislava
  • Speedtest
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

To fakt ma VF CZ v podmienkach garanciu 95% rychlosti linky pre domace/soho pripojenie? Pre porovnanie UPC SK:

https://www.upc.sk/_docs/cenniky/int/tarifa_internet_200205.pdf

Pre gigabit je to minimum 400 download/20 upload.. bezne dostupna rychlost 800 download/40 upload (aspon v mojom pripade download neklesa pod 900 Mbit, upload kolise viac).

  • Super
  • -
  • Základní
  • -
  • Bratislava
  • Speedtest
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Návštěvník 1000

@MekliCZs rychlosti problem nemam (Ookla speedtest nameri obvykle neco kolem 940/45 a s tim jsem taky ok a testovaci download ze steamu v rannich hodinach kdy amici uz spi a evropa jeste nevstala mi to da i tech 100MB/s):

image.thumb.png.0dce73cad66294eac5d419a1d69587d8.png

Ale po nejakych 2-3 dnech uptime modemu packet loss 5%+ a lag spiky 1-2 sec ve hrach i na webu a vzdalene plose, takze restart modemu a zase to jede normalne.... 2 dny ...

Upraveno uživatelem 1000
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Přidat se ke konverzaci

Přispívat můžete okamžitě a zaregistrovat se později. Pokud máte účet, přihlaste se a přispívejte pod Vaším účtem.
Poznámka: Váš příspěvek vyžaduje před zobrazením schválení moderátorem.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložit jako upravený text.   Obnovit formátování

  Pouze 75 emotikon je povoleno.

×   Váš odkaz byl automaticky vložen.   Místo toho zobrazit jako odkaz

×   Váš předchozí obsah byl obnoven.   Vyčistit editor

×   Nemůžete vložit obrázky přímo. Nahrajte nebo vložte obrázky z URL adresy.

  • Kdo si právě prohlíží tuto stránku   0 registrovaných uživatelů

    • Žádný registrovaný uživatel si neprohlíží tuto stránku
×
×
  • Vytvořit...