Přejít na obsah

Vodafone spustil 1 Gb/s internet


Marek-26

Doporučené příspěvky

Hi, on speedtest.net try to switch to Vodafone server in Brno. 

Every ISP can guarantee speed only inside his site. In/Out communication depend on many parameters like peering, speed and busy of network nodes etc. When you try to connect to your neighbour, it's possible, that signal go across half of Europe over 10+ servers and every hop can be funnel, what slow down connection between two points. As we're saying in CZ, every chain is strong as his weakest part. 

  • Super
  • Premium 5G
  • 18+
  • Vodafone Station WiFi 6
  • Brüx
  • Speedtest
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • po měsících...
Návštěvník Jemmotar
On 11/22/2020 at 10:44 PM, Guest RoMeiRo said:

@1000 Potvrzuji a zároveň děkuji za tuhle informaci. 

Už 7 dní žádný restart - slovy NULA! Mrknul jsem na FW a mám také AR01.02.068.10_082720_711.SIP.10

Tenhle týden jsem se chystal do VF posílat zlostný e-mail. 1 Gbit mám v podstatě od začátku, nakonec mě to donutilo a udělal jsem si tabulku s restarty. Celé ty 4 měsíce samovolné restarty na denním pořádku - v průměru 1-3 denně, už jsem z toho fakt kvetl. Byl jsem rozhodnutý, že doklepu akci na 6 měsíců a pak půjdu třeba do 300 Mbitu, ale ten update FW vypadá nadějně, takže dávám šanci.. 


Zdravím!
Jedu aktuálně na 01.04.046.07.EURO.SIP , Gigabit modem a mám stejné potíže. Výpadky jsou opravdu nesnesitelné, hlavně v pracovní době a tedy nejdůležitějšího používání. Technická podpora se odmítá se mnou bavit, v logách není nic vidět, protože se zobrazí až po restartu. 
Máte nějakou radu prosím? Prostě se čeká na nový firmware? 

Hello there!
I am running 1.04.046.07.EURO.SIP , Gigabit modem and having the same issues. Restarts are really unberable, specially during work hours. Tech support does want to communicate with me, logs are unuseful as get cleared by restart.
Do you have please any advice? We are just waiting for new firmware? 

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Jako známý prudič musím s lítostí konstatovat, že mám 01.04.046.07.EURO.SIP, modem v bridge mode a žádné restarty nemám. Vzhledem k tomu, že kvůli naprosté nepoužitelnosti VTV se dívám prakticky jen na IPTV jiného poskytovatele, tak bych výpadky v délce restartu modemu zcela jistě zaznamenal.

 

Uptime since last reboot 29 days, 05 hours and 59 minutes

  • 1000 Mb/s
  • -
  • Komplet
  • VTV Premium, KCF-B4003HCO, 2x Conax
  • Praha 6
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Přidat se ke konverzaci

Přispívat můžete okamžitě a zaregistrovat se později. Pokud máte účet, přihlaste se a přispívejte pod Vaším účtem.
Poznámka: Váš příspěvek vyžaduje před zobrazením schválení moderátorem.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložit jako upravený text.   Obnovit formátování

  Pouze 75 emotikon je povoleno.

×   Váš odkaz byl automaticky vložen.   Místo toho zobrazit jako odkaz

×   Váš předchozí obsah byl obnoven.   Vyčistit editor

×   Nemůžete vložit obrázky přímo. Nahrajte nebo vložte obrázky z URL adresy.

  • Kdo si právě prohlíží tuto stránku   0 registrovaných uživatelů

    • Žádný registrovaný uživatel si neprohlíží tuto stránku
×
×
  • Vytvořit...