Přejít na obsah

Vodafone spustil 1 Gb/s internet


Marek-26

Doporučené příspěvky

Návštěvník Evzen

To je urcite spatne.
Ten firmware a konfiguracni soubor se tam neposila postou, ale po kabelu ==> vsechno se to musi stat nejpozdeji do nekolika minut (a ani to ne), nema smysl cekat hodiny.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Návštěvník Evzen
před 52 minutami, tomus napsal:

já když loni dostal nový Compal, tak to trvalo minimálně 20 minut

Hmmm... porad nevidim, PROC by to melo trvat tak dlouho. Signal se siri rychlosti svetla...


A pokud vim, tak to nefunguje stejnym zpusobem jako, cojavim, EPG informace v TV signalu, ktera chodi cyklicky jednou za X minut...
A i kdybych uvazoval nejakou frontu pozadavku, tak je kravina, aby ta fronta byla tak dlouha, nebo se vyrizovala tak pomalu, aby to trvalo tak dlouho.

Upraveno uživatelem Evzen
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

před 49 minutami, Evzen napsal:

Hmmm... porad nevidim, PROC by to melo trvat tak dlouho. Signal se siri rychlosti svetla...

Tak já mluvím době kdy jsem modem poprvé připojil do sítě a nechal ho, najít si frekvence zaregistrovat se stáhnout si nainstalovat nový firmware a to celé trvalo minimálně 20 minut než byl plně připravený k používání, možná ho šlo používat i mezitím ale já na to zase tak nespěchal.

  • Kabel 150 Mb/s
  • -
  • Komfort
  • Compal VF, VTV box, CA modul
  • Brno
  • Speedtest
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Návštěvník KejPi

Tak na technicke podpore jsem se dovedel, ze objednavky jeste nebyly propsane do systemu (at uz to znamena cokoli) a ze az se propisou, tak by se mel stahnout FW a cele se to zkonfigurovat. Takze budu cekat a uvidime.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Návštěvník Evzen

Ahaaaa, no tak pokud si modem neco stahne az pote, co to nejakej posahanej system jednou denne povoli, tak to pak jo... to pak muze trvat i 24 hodin...

Boha jeho...

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Spis nedoslo sparovani modemu k uctu majitele a dodavka. 

O2 se svymy LTE modemy taky ceka na potvrzeni dopravce o radnem predani na dorucovaci adresu. Az pote aktivovali SIM a internet bezel.

Sam jsem mel podobnou zkusenost jeste s ex UPC, kdy mi dodali modem, vse bezelo, jen mi technik druhy den volal, ze mi dali modem pujcovaci a ne pro odkup, ze mi jej musi vymenit. Po vymene mi nesel jeste ani druhy den. Musel jsem volat na UPC, ti mi potvrdili, ze jim technit (AntenSat) jeste nepotvrdil doruceni modemu. Nakomec jsem musel Mac adresu nadiktovat sam, aby mi internet sel.

  • Super 500 Mb/s
  • -
  • -
  • Compal CH7465 černý
  • Ostrava - Zábřeh
  • Speedtest
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Přidat se ke konverzaci

Přispívat můžete okamžitě a zaregistrovat se později. Pokud máte účet, přihlaste se a přispívejte pod Vaším účtem.
Poznámka: Váš příspěvek vyžaduje před zobrazením schválení moderátorem.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložit jako upravený text.   Obnovit formátování

  Pouze 75 emotikon je povoleno.

×   Váš odkaz byl automaticky vložen.   Místo toho zobrazit jako odkaz

×   Váš předchozí obsah byl obnoven.   Vyčistit editor

×   Nemůžete vložit obrázky přímo. Nahrajte nebo vložte obrázky z URL adresy.

  • Kdo si právě prohlíží tuto stránku   0 registrovaných uživatelů

    • Žádný registrovaný uživatel si neprohlíží tuto stránku
×
×
  • Vytvořit...