Přejít na obsah

Vodafone spustil 1 Gb/s internet


Marek-26

Doporučené příspěvky

Návštěvník jimrapc

Zdravím, teď mi přišel email od Vodafone že je u nás dostupný gigabit (Žatec) takže jsem objednal, a řekli mi že musím měnit modem za ten jejich Vodafone station. Co tak pročítám tak zatím stále neumí bridge, je to tak?

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • po 2 týdnech...
Návštěvník 1000

@Marek-26 @tomus

Nejake zpravy ohledne opravaneho/noveho/stareho firmware pro Vodafone Station 3.1, ktery uz netrpi narustajicim packet lossem?

Zatim mam ten 1Gbit za promo cenu, ale abych za plnou cenu musel router kazdy den restartovat to se na to radsi vykaslu a vratim se k puvodnimu poskytovateli.

Jinak, nekde jsme tu zahledl, ze packet loss se da resit i starsim firmware. Jelikoz na VF station nevyuzivam wi-fi (mam vlastni AP), mohl by byt resenim i ten puvodni firmware z roku 2018, ktery netrpel packet lossem, ale mel nejake problemy s wif-fi? Nebo uz je nejaky novejsi stabilni firmware?

V 4. 9. 2020 v 10:45, quadra2030 napsal:

Zaujimave je, ze prvy fw z 2018 (AR01.01.117.01)  nema problem s packet loss (a mnohym uzivatelom ho VF DE nahrava/downgraduje v pripade staznosti, hoci to potom musia oznacit na ich management serveri, inak automaticky update), hoci na nom vypadava WiFi.. posledny nasadeny vo VF DE (AR01.02.037.08) opravuje iba nejake veci vo WiFi, ale asi neriesi packet loss.

Viem, ze VF DE testoval novy fw (AR01.02.037.03.13) z marca 2020, ale na poslednu chvilu ho stiahli.. dovod neviem (a ani v nom nefunguje PD pri DS-Lite).

 

- tento post zminuje puvodni/stary firmware, ktery netrpi packe tlossem (wifi me nezajima, mam vlastni AP)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Návštěvník RoMeiRo

@1000 Potvrzuji a zároveň děkuji za tuhle informaci. 

Už 7 dní žádný restart - slovy NULA! Mrknul jsem na FW a mám také AR01.02.068.10_082720_711.SIP.10

Tenhle týden jsem se chystal do VF posílat zlostný e-mail. 1 Gbit mám v podstatě od začátku, nakonec mě to donutilo a udělal jsem si tabulku s restarty. Celé ty 4 měsíce samovolné restarty na denním pořádku - v průměru 1-3 denně, už jsem z toho fakt kvetl. Byl jsem rozhodnutý, že doklepu akci na 6 měsíců a pak půjdu třeba do 300 Mbitu, ale ten update FW vypadá nadějně, takže dávám šanci.. 

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Návštěvník evlo2

Tak to jste me borci presvecili, ze je to fakt odpadek 7 dni bez restartu oslavovat jako uspech, Jsem si chtel od techhle sracek na tristovce pomoct.

Ale asi jsem narocny, router co jsem reklamoval, ze po 14 dnech se nejde pripojit na wifi 5G je na heurece taky oslavovan a myslim i nejprodavnejsi.

Otázka jestli to může být i s těmi restarty lepší než ta třístovka nebo ne, ta má výpadky taky často, ale bez možnosti bridge je to hodně bezpečnostní riziko.

Upraveno uživatelem evlo2
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • po 4 týdnech...

Přidat se ke konverzaci

Přispívat můžete okamžitě a zaregistrovat se později. Pokud máte účet, přihlaste se a přispívejte pod Vaším účtem.
Poznámka: Váš příspěvek vyžaduje před zobrazením schválení moderátorem.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložit jako upravený text.   Obnovit formátování

  Pouze 75 emotikon je povoleno.

×   Váš odkaz byl automaticky vložen.   Místo toho zobrazit jako odkaz

×   Váš předchozí obsah byl obnoven.   Vyčistit editor

×   Nemůžete vložit obrázky přímo. Nahrajte nebo vložte obrázky z URL adresy.

  • Kdo si právě prohlíží tuto stránku   0 registrovaných uživatelů

    • Žádný registrovaný uživatel si neprohlíží tuto stránku
×
×
  • Vytvořit...