Přejít na obsah

Vodafone spustil 1 Gb/s internet


Marek-26

Doporučené příspěvky

Tak mi včera konečně volali a říkal mi že ten giga to umí i přes wifi a jestli mám zájem tak mi za chvilku znovu zavolá a domluvíme výměnu, chtěl vědět jestli si ho zvládnu sám vyměnit což není problém.  Už jsem se začal těšit a když mi volal znovu tak mi řekl že u mě ještě není k dispozici 😪...

Před týdnem když jsem jim psal tak jsem si dostupnost kontroloval a u mě to hlásilo že je a teď jsem se díval znovu a už není 😭😭.

Ale přišel mi mail že příští týden budou v mé lokalitě něco dělat na síti a tak nebude net několik hodin dostupný. Doufám, že to souvisí a zprovozní ho u i v mé lokalitě ale tak jednoduché to asi nebude že...

  • 1000 Mb/s
  • ∞ GB 10 Mb/s
  • Start
  • Vodafone Station
  • Praha
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Návštěvník Bottero
před 4 hodinami, quadra2030 napsal:

Pripadne vyskusat vlozit gigabit switch medzi Vodafone Station a Mikrotik..

S tím switchem to vyzkouším, to je dobrej nápad, každopadně tenhle nový modemo router ( Vodafone Station 3.1 - TG3442DE )

nemá v nastavení DHCP nic s časy, jestli to je lízačka ip tak ji nemám jak ovlivnit. Teď jsem vypnul wifi, mám vlastní AP body

po baráku a ejhle, při ukládání změny se hned objevilo ether1 link down. Ten modem odpojí porty při KAŽDÉ změně nastavení. PECKA 😂

Router mám: MIKROTIK RB4011iGS+5HacQ2HnD-IN+

 

Předem díky za jakýkoliv nápady.

Ještě mě napadlo, dát mu tovární reset ale trochu se bojím aby pak vůbec naběhnul 🤔

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Drvivá väčšina notebookov má 2x2 ac, zopár 3x3 ac (napr. niektoré MacBook Pro) a žiaden 4x4.. a čo som skúšal, na MacBook Pro s 3x3 ac je síce link speed 1300 Mbit, ale reálna rýchlosť okolo 700-750 Mbit, takže gigabit wifi je tak na papieri.. 

WiFi AX s podporou 160 MHz je schopné preniesť gigabit aj na 2x2 adaptéri..

  • Super
  • -
  • Základní
  • -
  • Bratislava
  • Speedtest
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Návštěvník Evzen

Tak jestli si to vynucuje jen to administrativni GUI, tak to se da obechcat pomoci Developer tools v prohlizeci, zeano...
Neni to metoda pro kazdeho, ale jde to.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Návštěvník Kopernik

Zdravim dnes dopo prisel typek s novym modemem rikam super no po hodine co odesel mi prestal jet internet chvili sem cekal a nic dal sem restart pak to naskocilo po cca pul hodine to same a pak to zas neslo po treti uz sem jim volal a zadnou chybu u me nezjistili.. zitra tam budu volat zas nebo nejake reseni? Driv sem mel 500Mb a vse ok

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Přidat se ke konverzaci

Přispívat můžete okamžitě a zaregistrovat se později. Pokud máte účet, přihlaste se a přispívejte pod Vaším účtem.
Poznámka: Váš příspěvek vyžaduje před zobrazením schválení moderátorem.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložit jako upravený text.   Obnovit formátování

  Pouze 75 emotikon je povoleno.

×   Váš odkaz byl automaticky vložen.   Místo toho zobrazit jako odkaz

×   Váš předchozí obsah byl obnoven.   Vyčistit editor

×   Nemůžete vložit obrázky přímo. Nahrajte nebo vložte obrázky z URL adresy.

  • Kdo si právě prohlíží tuto stránku   0 registrovaných uživatelů

    • Žádný registrovaný uživatel si neprohlíží tuto stránku
×
×
  • Vytvořit...