Přejít na obsah

Pomalé stahování přes web


Návštěvník Buben91

Doporučené příspěvky

Návštěvník Buben91

Dobrý den mám od UPC  Internet 300/20 a je to posledních 10 dní co mě jede pomalé stahování.

Ale jen z některých serverů, Speedtest ukazuje plnou rychlost internetu, ale rychlost.cz nebo test rychlosti na webshare jen 20mbps.

stahování souboru například z: microsoftu,webshare(VIP učet), stahuj.cz, slunečnice.cz, aktualizace programu avast nebo aktualizace windows, dokonce i na telefonu když se stahuje

aktualizace na Appstore tak rychlost 800-900Kb/s a speed test na telefonu taky plná rychlost

tak rychlost stahování nepřekročí 1.5Mb/s  jen  stahování přes Steam clienta jede na maximum 25-30MB/s

Ale když vytvořím přes data na telefonu hotspot na wifi tak všechno jede plnou rychlosti. Byl tu i technik PC mám čisté a všechno podle něj v pořádku, žeprej mě servery stránek posílají pomalé data.

A to se mi nezdá že by microsoft nebo ostatní byly celou dobu cca 10dní přetížené.

 

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Návštěvník kachnoman

Dobry den, mam stejny problem. Internet 300 a stahuje to max 1 500 kb/s, mereni rychlosti ukazuje download 321,19mbits :) 

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • po měsících...
Návštěvník OndrejB

Musím se, bohužel, přidat. Stahuji z Webshare 4 MB/s, přitom mám mít 150 Mbit/s. Stejný problém mají i další uživatelé UPC při stahování z Webshare.cz.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

@OndrejB To ale není nic vypovídající. Změřte rychlost na nějakém odpovídajícím serveru a následně ještě proveďte měření ze serveru, který takovou rychlost stahování umožňuje pomocí vícevláknového stahování. Zároveň nezapomeňte, že 4MB/S = 32Mbps.

  • Super
  • Premium 5G
  • 18+
  • Vodafone Station WiFi 6
  • Brüx
  • Speedtest
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Přidat se ke konverzaci

Přispívat můžete okamžitě a zaregistrovat se později. Pokud máte účet, přihlaste se a přispívejte pod Vaším účtem.
Poznámka: Váš příspěvek vyžaduje před zobrazením schválení moderátorem.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložit jako upravený text.   Obnovit formátování

  Pouze 75 emotikon je povoleno.

×   Váš odkaz byl automaticky vložen.   Místo toho zobrazit jako odkaz

×   Váš předchozí obsah byl obnoven.   Vyčistit editor

×   Nemůžete vložit obrázky přímo. Nahrajte nebo vložte obrázky z URL adresy.

  • Kdo si právě prohlíží tuto stránku   0 registrovaných uživatelů

    • Žádný registrovaný uživatel si neprohlíží tuto stránku
×
×
  • Vytvořit...