Přejít na obsah

Typ modemu


Návštěvník badware144

Doporučené příspěvky

Návštěvník badware144

 Dobry den, chtel bych se zeptat ktery z techto modemu ke sluzbe Internet 150 byste mi doporucovali: COMPAL CH7465LG s technologií EuroDOCSIS 3.0:, Huawei B2338:, Zyxel VMG8623-T50A:, Huawei B2368-66:. Aktulane nemam v planu delat z toho bridge a davat tam dalsi router. Ne uplne rozumim v cem bych si tim pomohl. Jakoze modem od Vodafone casto pada a kdyz bude jenom bridge tak se to dit nebude? V supliku mam zatim nepouzity Cisco-Linksys E4200 tak by me zajimalo zda si tim pomuzu ze bych ho dal za modem od Vodafonu. Moc dekuju za odpovedi.

Upraveno uživatelem badware144
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Návštěvník badware144

Ano , uz jsem to pochopil.. bude to tedy tento modem COMPAL CH7465LG s technologií EuroDOCSIS 3.0. Dekuji.

Zajimali by me taky ty ostatni veci:  Aktualne nemam v planu delat z toho bridge a davat tam dalsi router. Ne uplne rozumim v cem bych si tim pomohl. Jakoze ten Compal casto pada a kdyz z nej bude jenom bridge tak se to dit nebude? V supliku mam zatim nepouzity Cisco-Linksys E4200 tak by me zajimalo zda si tim pomuzu ze bych ho dal za modem od Vodafonu. 

Dik.

Upraveno uživatelem badware144
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

A proč si myslíš že Compal často padá, máš nějakou osobní zkušenost ? Pokud ne tak se tím netrap a uvidíš sám jak bude fungovat a podle toho pak případně můžeš za něj připojit nějaký vlastní router,ale nejspíš to stejně neuděláš.

  • Kabel 150 Mb/s
  • -
  • Komfort
  • Compal VF, VTV box, CA modul
  • Brno
  • Speedtest
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Návštěvník badware144

Dnes jsem zjistil ze COMPAL CH7465LG s technologií EuroDOCSIS 3.0 si neni mozne odkoupit ale jenom pronajimat.

Chtel bych se proto zeptat zda jiz existuje nejaka moznost pouzivat vlastni modem s Vodafone sluzbami a kdyz jo prosim ktery modem byste mi doporucili.

Dik.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Návštěvník badware144

Moc dekuji za odpovedi. A deje se v tomto smeru neco? Zda se mi ze v Nemecku tam ta moznost vlastniho modemu je. Pripadne alespon kdy se vrati moznost odkupu toho Compalu...?

Dik.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Přidat se ke konverzaci

Přispívat můžete okamžitě a zaregistrovat se později. Pokud máte účet, přihlaste se a přispívejte pod Vaším účtem.
Poznámka: Váš příspěvek vyžaduje před zobrazením schválení moderátorem.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložit jako upravený text.   Obnovit formátování

  Pouze 75 emotikon je povoleno.

×   Váš odkaz byl automaticky vložen.   Místo toho zobrazit jako odkaz

×   Váš předchozí obsah byl obnoven.   Vyčistit editor

×   Nemůžete vložit obrázky přímo. Nahrajte nebo vložte obrázky z URL adresy.

  • Kdo si právě prohlíží tuto stránku   0 registrovaných uživatelů

    • Žádný registrovaný uživatel si neprohlíží tuto stránku
×
×
  • Vytvořit...