Přejít na obsah

Zvláštní problém v EPG


Návštěvník Doja

Doporučené příspěvky

Návštěvník Doja

Zdravím, od pondělí 27.7. mám zvláštní problém s EPG na obyčejném HD Kaon 700 STB a to takový, že mě nefunguje v EPG po kliknutí na modré info informace o programu a ani kliknutím na OK tlačítko nastavení kanálu. Také nemohu spustit zpětně zhlédnutí. Provedl jsem tovární nastavení STB, restart modemu. A pak jsem zjistil, že když odpojím ethernet kabel od STB, tak se funkce info a ok obnoví. I u zpětné ho zhlédnutí se dostanu do menu, ale díky odpojenému kabelu nefunkční. Nevíte, zda nebyl nějaký update STB nebo úprava EPG služby?  Děkuji

 

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zhruba od stejného data jsem zaznamenal také problém s STB. Poslal jsem email na podporu a přijede to řešit technik. Včera mi to dělalo podobný problém že po zmáčknutí "ok" se vůbec nenačetlo menu u programu.

Hlášený popis chyby:

 

Citovat

 

Samo zapínání STB. Řešeno neúspěšně tři roky. Vždy ujišťováno že se problém vyřeší novou verzí firmware. Teď již není samo zapínaní v nočních hodinách ale v odpoledních hodinách. Nejedná se o pravidelný aktualizační boot. Ten proběhne vždy úspěšně v nočních hodinách. 

Přestalo fungovat zpětné sledování. Hlásí že není aktivní zpětné zhlédnutí (přihlásit se ke zpětnému zhlédnutí) atd. Videotéka také nefunguje Chyba VODO16). Setobox je k internetu připojen. IP adresu má viditelnou ve výpisu v nastavení.  

Použity všechny návody, restart STB a modemu, tovární nastavení atd. 

Občasný problém s přepínáním kanálů dálkovým ovladačem (tlačítka +-). Tlačítko + nereaguje nebo reaguje opožděně.  Programy přeskakuji ob dva dopředu atd. Někdy se zasekne celý STB a pomůže jen odpojení od elektřiny.

 

 

  • Basic
  • -
  • -
  • Compal CH7465, CA modul
  • Plzeň
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Přidat se ke konverzaci

Přispívat můžete okamžitě a zaregistrovat se později. Pokud máte účet, přihlaste se a přispívejte pod Vaším účtem.
Poznámka: Váš příspěvek vyžaduje před zobrazením schválení moderátorem.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložit jako upravený text.   Obnovit formátování

  Pouze 75 emotikon je povoleno.

×   Váš odkaz byl automaticky vložen.   Místo toho zobrazit jako odkaz

×   Váš předchozí obsah byl obnoven.   Vyčistit editor

×   Nemůžete vložit obrázky přímo. Nahrajte nebo vložte obrázky z URL adresy.

  • Kdo si právě prohlíží tuto stránku   0 registrovaných uživatelů

    • Žádný registrovaný uživatel si neprohlíží tuto stránku
×
×
  • Vytvořit...