Přejít na obsah

Zrušení platby přes terminál Sazky


Návštěvník Josef Novák

Doporučené příspěvky

Návštěvník Evzen

Ty vole, tahle diskuse, to je taky material... 😄

Papirovy listky samozrejme nikdo nezrusil, ty jdou pouzivat furt dal. Jen k tomu pribyla moznost pohodlnejsi a zaroven zvysujici sanci Dopravniho podniku na vyber jizdneho od cestujicich.

A platbu na terminalech Sazky proste zrusili, protoze byla zrejme vyuzivana minimalne a nevyplatilo se jim v tom pokracovat.
Nekoho se to holt dotklo, tak stoji pred rozhodnutim, jak se s tou situaci vyporadat.
A zivot plyne dal, Slunce bude dal vychazet kazdej den a porad na vychode...

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

@Marek-26však v pořádku. 🙂

já pouze píšu svůj názor a pohled. Ale protože JÁ jsem zákazník a JÁ jsem ten, kdo té společnosti platí, tak si JÁ rozhoduji komu ty peníze dám a JAK mu je dám. Je to dobře vysvětleno, Marečku? Snad jo. 😉

Hezký večer. 

 

Upraveno uživatelem marek-81
  • Nesouhlasím 1
  • Zmatený 1
  • Basic
  • Red Basic
  • -
  • -
  • Brno
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Je třeba si také uvědomit, že jakoukoli elektronickou platbu musí někdo zaplatit. V obchodech a restauracích je to "prodávající", u platby přes Sazku to byl Vodafon.
Je opravdu možné, že objem tímto způsobem provedených plateb je tak minimální, že to prosté vyhodnotili tak, že jej ukonči.

Ano každý má možnost zvolit si služby od firmy, u které mu bude vyhovovat způsob platby.... a bohužel tady s tím nic neuděláme

x Redmi Note 5 x

  • 300 Mb/s
  • ∞ GB 10 Mb/s
  • Komplet
  • modem, VTV box
  • Praha
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Návštěvník Katoda
před 6 hodinami, marek-81 napsal:

já pouze píšu svůj názor a pohled. Ale protože JÁ jsem zákazník a JÁ jsem ten, kdo té společnosti platí, tak si JÁ rozhoduji komu ty peníze dám a JAK mu je dám. 

 

No a tak to samozřejmě úplně není. Můžeš se maximálně rozhodnout, jestli ji ty peníze dáš nebo ne. Pokud ano, tak to pouze takovým způsobem, jaký společnost/firma umožnuje. No a pokud se nedomluvíte a peníze ji nedáš, tak prostě zákazníkem být přestaneš.
Na takové výkřiky jako že JÁ jsem zákazník a proto JÁ jsem king a proto to bude jen podle mého, tak to není, nikdy nebylo a nikdy nebude.


@Evzen  V Ostravě opravdu papírové jízdenky v MHD úplně zrušili. K. 1. lednu 2020 byl ukončen jejich prodej, do 31. března 2020 šlo ještě používat nakoupené zásoby. Teď už jen mobilní aplikace, SMS, kreditní čipová karta (dobíjecí), ODISka (obdoba pražské Lítačky nobo InKarty Českých drah), bankovní platební karty. Možností je dost.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Ještě doplňující info z Facebooku Vodafonu ke zrušení plateb přes terminály Sazky:

možnost úhrady přes terminál Sazky využívalo poměrné málo zákazníků a rozhodli jsme se tak tento způsob placení zrušit 🙁 Pokud nemáte bankovní účet, musím vás poprosit o úhradu pomocí běžné složenky typu A nebo zde posílám seznam prodejen, kde je možné platit v hotovosti:
S48 Praha, Atrium Flora
•S49 Praha, Centrum Chodov
•T03 Praha Stodůlky
•T04 Praha Dejvice
•S10 Brno, Masarykova
•S33 Brno, Galerie Vaňkova
•S26 Ostrava, Avion Shopping Park
•OC Letmo, Brno, Nádražní

Test teat tejdj h9howxh obwdobwd9

  • Kabel 150 Mb/s
  • -
  • Komfort
  • Compal VF, VTV box, CA modul
  • Brno
  • Speedtest
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • Po letech...

Přidat se ke konverzaci

Přispívat můžete okamžitě a zaregistrovat se později. Pokud máte účet, přihlaste se a přispívejte pod Vaším účtem.
Poznámka: Váš příspěvek vyžaduje před zobrazením schválení moderátorem.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložit jako upravený text.   Obnovit formátování

  Pouze 75 emotikon je povoleno.

×   Váš odkaz byl automaticky vložen.   Místo toho zobrazit jako odkaz

×   Váš předchozí obsah byl obnoven.   Vyčistit editor

×   Nemůžete vložit obrázky přímo. Nahrajte nebo vložte obrázky z URL adresy.

  • Kdo si právě prohlíží tuto stránku   0 registrovaných uživatelů

    • Žádný registrovaný uživatel si neprohlíží tuto stránku
×
×
  • Vytvořit...