Přejít na obsah

Zrušení platby přes terminál Sazky


Návštěvník Josef Novák

Doporučené příspěvky

U VF jistě zůstane možnost platit poštovní poukázkou typu A, takže si nostalgii po zrušení Sazky užiješ dosyta a navíc to nebude za 15 kaček (Sazka), ale rovnou za 39 kaček (ČP), což je super, ne? :D

Jo - a 3 dny min. si na připsání platby počkáš, to buď v klidu, Česká pošta jde na všechno s námořnickou rozvahou :D

  • -
  • -
  • -
  • -
  • -
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

@marek-81 panu Novákovi píšeš blbiny. Místo konstruktivní rady (když to nejde Sazkou), jak jednoduše zaplatit s možností rychlého převodu peněz tam, kam je potřeba, brečíš nad nějakým zbytečným vypisováním údajů. Což není nezbytně nutná podmínka pro to, aby šel internet zaplatit jednoduše a okamžitě s respektem toho, jaké platby povoluje provider.

  • Premium
  • -
  • Základní
  • Vodafone Station
  • KrPole
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

@sodekczjá tady nejsem od toho, abych dával někomu konstruktivní rady. Jen jsem reagoval na pana Nováka, opakuji. Určitě nepláču, já mám sebevědomí v pořádku a určitě si nějak poradím i s platbou pro VF. Řekněme i bez tvé rady. A na závěr zopakuji, že je moje věc jak platím, čím platím, kde platím a za co platím. Příjemný letní den.

@Adolf.Shitlerno, to je všechno možné, co píšeš. Ale... když si dáš na chvíli pryč to svý pošramocený ego, nenapadá tě třeba to, že je moje věc jak a za co platím?? A že je i moje věc jestli platím poště 39 Kč nebo Sazce 15 Kč? Chtělo by to dobrýho psychologa, ale fakt dobrýho, kterej by ti ten tvůj život nasměroval trochu jinam... Čau.

Upraveno uživatelem marek-81
  • Basic
  • Red Basic
  • -
  • -
  • Brno
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

@marek-81děkuji, příjemný letní den jsem si užil a bylo jich víc, proto píšu až teď (i bez intenretu se dá vydržet). Jednak bych chtěl upozornit, že na pivu jsme spolu nebyli a druhak ses ty osobně, kromě pana Nováka, pozastavoval nad zrušením možnosti platit výhodně přes Sazku a jaké ti to nyní přináší komplikace. Načež několik přispěvatelů na fóru se ti snažilo naznačit, že netřeba zrušení platby na terminálu litovat a pokusilo se tě nasměrovat na několik jiných způsobů platby, v rámci toho, co v současné době akceptuje operátor. Chápu, že ti terminál vyhovoval. Chápu, že každý může mít jiné požadavky. Jen je nutné se sejít s poskytovatelem služby, příjemcem platby.  Mně způsob tvých plateb nestresuje, je to skutečně tvoje věc. Tvůj čas, tvé peníze a dalších zdroje.

Možná by se ještě slušelo k původnímu dotazu pana Nováka "proč to teď tak narychlo rušíte?" odpovědět, že zrušení platby přes terminál musí brát jako fakt a tento konkrétní dotaz by měl  směrovat přímo k operátorovi, nikoliv na toto fórum. Zda je v tom skutečně nějaká bankovní lobby nedokážu posoudit.

  • Premium
  • -
  • Základní
  • Vodafone Station
  • KrPole
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Návštěvník Josef Novák
V 29. 7. 2020 v 18:10, tomus napsal:

Pánové naučte se používat inkaso, jednou to nastavíte a už se o to nemusíte dál  starat a je to úplně zadarmo. 

Tak to prave podobnym firmam ani nahodou!! - Btw, platby kartou  a podobnym zpusobem - nedavnoi byl clanek o MHD v Brne, ze si ta ctecka odecita penize z karty (ackoli dotycny mel salinkartu ci jizdenku) samo, aniz by se primo prilouila, ale stacilo se priblizit na cca pul metru!  - Pry terminal Sazky pouzivalo malo lidi. Tomu neverim. A kaslu jim na inkasa, budu to posila postou, kdyz ani na pobockach nelze platit hotove. 

V 30. 7. 2020 v 8:12, marek-81 napsal:

@sodekczjá tady nejsem od toho, abych dával někomu konstruktivní rady. Jen jsem reagoval na pana Nováka, opakuji. Určitě nepláču, já mám sebevědomí v pořádku a určitě si nějak poradím i s platbou pro VF. Řekněme i bez tvé rady. A na závěr zopakuji, že je moje věc jak platím, čím platím, kde platím a za co platím. Příjemný letní den.

@Adolf.Shitlerno, to je všechno možné, co píšeš. Ale... když si dáš na chvíli pryč to svý pošramocený ego, nenapadá tě třeba to, že je moje věc jak a za co platím?? A že je i moje věc jestli platím poště 39 Kč nebo Sazce 15 Kč? Chtělo by to dobrýho psychologa, ale fakt dobrýho, kterej by ti ten tvůj život nasměroval trochu jinam... Čau.

Diky.  Na toho, co ma nick asi umyslne temer shodny s podobne egocentrickym a egoistickym individuem, je nejlepe nereagovat. Proste nulova hodnota "prispevku" --->  preskocit na dalsi, ktery bude mit aspon nejaky obsah. //  Jineho providera uz jsem zacal hledat a sondovat nabidky (po 15 letech u UPC). Vodafone hodlam opustit po 18 letech, za posledni 4 roky vyrazne klesla solidnost firmy az na uroven zbylych 2 operatoru. Bohuzel, jeste neprobehl tendr na 4.operatora, takze pujdu k virtualu, se kterym mam dobrou zkusenost (je jedno pod kterou je siti). 

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Jseš trochu paranoidní, stejně pokud ti operátor naúčtuje nesprávnou cenu, tak ji musíš zaplatit a až teprve potom svůj přeplatek vymáhat zpět.

Mimochodem také používám virtuálního mobilního operátora, a jak myslíš že u něj platím? Taky přes inkaso. 😀

  • Kabel 150 Mb/s
  • -
  • Komfort
  • Compal VF, VTV box, CA modul
  • Brno
  • Speedtest
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

slušná komedie tady 🙄 prostě přes sazku se platit nebude, hotovo, tečka, a tady je o tom diskuze na dvě stránky 😄 jinak já taky nechodim platit za internet třeba k pohlreichovi do hospody, tak moc nechápu, proč by za to měl někdo platit v nějaký sázkový kanceláři 🙄 ale je mi to úplně nejvíc jedno, jenom že sem šel kolem, klidně se tu sežerte

  • Souhlasím 5
  • Haha 2
  • -
  • -
  • -
  • -
  • -
  • Speedtest
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

@Josef Novákjá opravdu nechápu, proč skoro v každé anonymní diskuzi musí být někdo, kdo si vybíjí své frustrace a má za každou cenu potřebu ponižovat, urážet atd. 

Už si velmi dlouho myslím, že internet - především díky anonymním diskuzím a sociálním sítím - se vymknul kontrole a "žije" si svůj vlastní život. To není dobré. V EU se čím dál více začíná mluvit o regulaci netu a samozřejmě o zakázu anonymních fór. Ono to taky dává logiku a nedivím se: v reálném životě taky víme s kým mluvíme, jak se jmenuje lékař který nás léčí, jak se jmenuje úředník se kterým jednáme...tak proč bychom neznali i jméno toho s kým diskutujeme na netu?! Pokud by to někomu vadilo, nemusí se vůbec do diskuzí pouštět. 

Jsem přesvědčený, že pak by se minimálně polovina diskutující sbalila a zmizeli by na to tata. Což by bylo jen dobře. Slušný člověk nemusí mít obavu.

Upraveno uživatelem marek-81
  • Basic
  • Red Basic
  • -
  • -
  • Brno
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Přidat se ke konverzaci

Přispívat můžete okamžitě a zaregistrovat se později. Pokud máte účet, přihlaste se a přispívejte pod Vaším účtem.
Poznámka: Váš příspěvek vyžaduje před zobrazením schválení moderátorem.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložit jako upravený text.   Obnovit formátování

  Pouze 75 emotikon je povoleno.

×   Váš odkaz byl automaticky vložen.   Místo toho zobrazit jako odkaz

×   Váš předchozí obsah byl obnoven.   Vyčistit editor

×   Nemůžete vložit obrázky přímo. Nahrajte nebo vložte obrázky z URL adresy.

  • Kdo si právě prohlíží tuto stránku   0 registrovaných uživatelů

    • Žádný registrovaný uživatel si neprohlíží tuto stránku
×
×
  • Vytvořit...