Přejít na obsah

Karneval zvyšuje od prosince cenu programové nabídky MINI


tomus

Doporučené příspěvky

Karneval zvyšuje cenu balíčku MINI a zároveň obohacuje programovou nabídku. Ceny ostatních programových nabídek a internetových služeb zůstanou beze změn.

Sociálně slabých zákazníků se úprava cen nedotkne.

 

Praha, 24. října 2005 – Kabelový operátor Karneval Media upravuje od 1. prosince 2005 cenu programového balíčku MINI, který bude stát 186 korun včetně DPH (156,30 bez DPH). Karneval rozšířil nabídku MINI v posledních dvou letech až na dvanáct TV kanálů. Navýšení ceny o 37 korun měsíčně – zhruba o korunu denně – se dotkne pouze třetiny zákazníků. Většina klientů Karnevalu odebírá programově pestřejší nabídku KOMPLET, kde zůstává cena stejná. Ceny všech internetových tarifů se také nemění.

 

Dva roky udržoval Karneval ceny za kabelovou televizi víceméně stabilní. Jediný citelný zásah do cen nastal pouze při změně sazeb DPH – přechodem ze snížené pětiprocentní sazby do 19procentní. „Úprava ceny nabídky MINI je nutná kvůli rostoucím provozním nákladům a cenám energií. Zohledňuje také rozsáhlé investice do služeb zákazníkům a modernizaci kabelových rozvodů, což je důležité pro zvyšování obrazové a zvukové kvality. Programová nabídka MINI se permanentně pohybuje na hranici rentability, není bohužel možné ji dlouhodobě dotovat. Vyšší cena je kompenzována lepšími službami našeho telefonického Kontakt Centra, pružnou technickou podporou, která je připravena rychle pomoci přímo u zákazníka, a přidáním několika nových kanálů,“ řekl Jan Hlaváč, tiskový zástupce Karneval Media.

 

Sociálně potřebných zákazníků Karnevalu se zdražení nedotkne. „Nabídku MINI sociálně slabým zákazníkům dotujeme a činí tak pouze 49 korun měsíčně. Přiznání této sazby je podmíněné doložením potvrzení sociálního odboru o pravidelném dorovnávání měsíčního příjmu domácnosti do výše stanoveného životního minima,“ dodal Jan Hlaváč. Speciální sazba se vztahuje výhradně na nabídku MINI.

 

Nabídka MINI obsahuje vedle celoplošných stanic a národních programů okolních států také nové programy, které jsou dostupné pouze na kabelových sítích. Diváci mohou sledovat zpravodajský kanál ČT24 a nový český kanál pro volný čas TOP TV, který se zaměřuje na aktivní trávení volného času. V rámci PROMO kanálu budou diváci navíc moci sledovat nejžádanější programy z populárních kanálů nabídky KOMPLET: CS Filmu, Spektra nebo Galaxie Sport.

 

Ceny s DPH platné od 1. prosince 2005:

Základní programová nabídka MINI: (156,30 bez DPH) 186,- Kč zdražení o cca 1 Kč denně

Rozšířená nabídka KOMPLET : (419,33 bez DPH) 499,- Kč beze změn

Filmový kanál HBO: (235,29 bez DPH) 280,- Kč beze změn

 

Více informací najdete na www.karneval.cz či modré lince Karnevalu 844 111 116

 

Zdroj: http://www.ceskamedia.cz/article.html?id=155902

  • Kabel 150 Mb/s
  • -
  • Komfort
  • Compal VF, VTV box, CA modul
  • Brno
  • Speedtest
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Návštěvník PPK

Hezky, aneb podpora digitalniho vysilani v podani karnevalu. Predpokladam ze vetsina lidi na mini utece od karnevalu hned co budou digital mit dostupny, protoze ta cena prestava byt unosna :roll:

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • po 2 týdnech...

.. a jak tady bude signal, prechazim na digitalni televizi, slibuju. Protoze, jestli je pro tebe , mily Karnevale, nabidka MINI nerentabilni, tak to ja te nebudu vysavat, takovej ja nejsem. Pripadne mi napis konto, na ktere bych mohl posilat penezni dary. Dekuji a drz see! Jsme s tebou!

Zakaznici.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • po 2 týdnech...

To, co jsem psal o společnosti Karneval před několika měsíci v sekci Internet,musím pouze zopakovat v sekci této.

Karneval je nestydatá organizace,která,z titulu monopolního vlastnictví koaxů v jednotlivých objektech,nestydatě odírá svoji klientelu.

Kromě bank a stavebních spořitelen neznám na trhu obor,kde by toto bylo v dnešní době možné!

Nabídka MINI nebyla zdražena "jen o 37 Kč",byla zdražena o celých 25%!!! Od roku 1996 byla nabídka MINI zdražena o neuvěřitelných 541%!!!!! Kam se hrabou ubozí naftaři se svými benzínovými pumpami.

Avšak všeho do času.Konkurence ADSL přinutila Karneval slézt z hrušky a byl nucen nabídnout slušnou cenu pro nenáročného zákazníka.Stejně snad zafunguje konkurence digitálního vysílání.

Já osobně okamžitě s Karnevalem končím.Dnes dostane peprnou výpověď,zítra koupím settopbox a hotovo.Abych se stal v dohledné době zákazníkem Karnevalu, to bych tedy musel ale dostat sakra skvělou nabídku.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • po měsíci...

Tak jsem koupil settopbox Homecast T3000 za 2700 Kč. Bydlím na Praze 8 Kobylisích. Příjem je na kousek drátu perfektní. Mám tam ČT1,ČT2,ČT24,NOVA,PRIMA,ÓčkoTV,TopTV.K tomu asi 10 stanic rádia. Ten kdo v bytě napájí pouze jeden přijímač si zaplatí settopbox oproti nabídce MINI za pouhých 15 měsíců. Pak už jede zadarmo.Za této situace setrvávat u nenažraného Karnevalu mi připadá směšné.

 

Abych však na něj jen nenadával,musím ho také pochválit. Slibovanou peprnou výpověď jsem podal 19.12.2005 a bylo mi vyhověno k 1.1.2006. Rychlost a ochota až nějak podezřelá. No, snad to myslí opravdu vážně a nejedná se z jejich strany jen o politováníhodný omyl, který se jim stane pouze jedenkrát za 15 let. :D

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Návštěvník Kema

Na tuto chvíly také čekám, ale jelikož jsem z Teplic a pražský signál DVB-T nechytám, tak musím stále krmit ten nenažranej Karneval.

Už aby se vysílalo digitálně i tady u nás !!

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Je to, jako byste se tady hrde hlasili k tomu, ze uz nemate na provoz Mercedesu a tak si jdete koupit Fiat Punto. Taky to jezdi a na hlavu neprsi...

Chapu, ze nekdo na provoz kabelove TV nema, ale nechapu ty, kteri se tim vychloubaji. :?:

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Návštěvník Worm
Je to, jako byste se tady hrde hlasili k tomu, ze uz nemate na provoz Mercedesu a tak si jdete koupit Fiat Punto.

 

Vždyť chytá prakticky stejné programy jako u Mini a navíc zdarma. Hlupák by byl, kdyby zůstával u Karnevalu.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Přidat se ke konverzaci

Přispívat můžete okamžitě a zaregistrovat se později. Pokud máte účet, přihlaste se a přispívejte pod Vaším účtem.
Poznámka: Váš příspěvek vyžaduje před zobrazením schválení moderátorem.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložit jako upravený text.   Obnovit formátování

  Pouze 75 emotikon je povoleno.

×   Váš odkaz byl automaticky vložen.   Místo toho zobrazit jako odkaz

×   Váš předchozí obsah byl obnoven.   Vyčistit editor

×   Nemůžete vložit obrázky přímo. Nahrajte nebo vložte obrázky z URL adresy.

  • Kdo si právě prohlíží tuto stránku   0 registrovaných uživatelů

    • Žádný registrovaný uživatel si neprohlíží tuto stránku
×
×
  • Vytvořit...