Přejít na obsah

Konec podpory starých modemů


Návštěvník Bucky Kid

Doporučené příspěvky

před 6 hodinami, Ondrej1 napsal:

... nejlepší by bylo, kdyby mi nový modem poslali kurýrem/poštou/do Alzaboxu, ale to chci po Vodafonu asi moc?

Já pár měsíců dozadu kupoval nový CA modul. Ten mi ještě musel dovézt technik. Asi před měsícem jsem chtěl do dalšího zařízení dekódovací kartu. Už to najednou nešlo domluvit přes FB chat, ale musel jsem psát email. Pak mi přišlo několik emailů, jak si to předávají z člověka na člověka, že se mi ozvou a domluví termín na technika. Týden se nic nedělo, tak jsem volal a dozvěděl se, že kartu už poslali poštou (ani adresu nechtěli, poslali to na adresu ve smlouvě). Za další dva dny karta došla poštou.
Proces domlouvání byl hrozný, ale doručení pak už bylo fajn.

Upraveno uživatelem Zlaťák
  • -
  • -
  • Klasik
  • Technicolor, 4x CA modul
  • Brno
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

V 20. 9. 2020 v 21:48, kebulek napsal:

Kamarádovi telefonovali začátkem září a tvrdili mu, že si modem musí vyměnit do 15.10., zajdeemu řekli 31.10. a mě třeba ještě nevolali vůbec, ani žádný email mi nepřišel. Tak jak to teda je? Posunul se termín nebo je datum pro každou lokaci jiné?

Termín se posunul.

  • Super
  • Premium 5G
  • 18+
  • Vodafone Station WiFi 6
  • Brüx
  • Speedtest
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

S Technicolory se to má tak, že narozdíl od ostatních starších modelů je jich v síti nejvíce, UPC resp. Vodafone by je nestihly vyměnit ani za 2 roky. Nové se tedy k zákazníkům už nedostanou, proto se ani nedají už zaregistrovat odkoupená. Jejich podpora byla ukončena, nechávají se tzv. dožít. Třeba nás za pár let čekají i výměny Technicolorů, ale dříve je potřeba od lidí dostat jiné modemy a pak budou následovat STB.

  • Super
  • Premium 5G
  • 18+
  • Vodafone Station WiFi 6
  • Brüx
  • Speedtest
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • po 2 týdnech...
Návštěvník Nikishek

Zdravím, takže po přečtení diskuze tomu rozumím tak, že se svým odkoupeným modemem (roky bez problémů použivaným) nemám na výběr a musím teď nově do 31. 10. akceptovat pronájem nového (který již nejde odkoupit + s WiFi navíc, o kterou ani nestojím)?

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Přidat se ke konverzaci

Přispívat můžete okamžitě a zaregistrovat se později. Pokud máte účet, přihlaste se a přispívejte pod Vaším účtem.
Poznámka: Váš příspěvek vyžaduje před zobrazením schválení moderátorem.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložit jako upravený text.   Obnovit formátování

  Pouze 75 emotikon je povoleno.

×   Váš odkaz byl automaticky vložen.   Místo toho zobrazit jako odkaz

×   Váš předchozí obsah byl obnoven.   Vyčistit editor

×   Nemůžete vložit obrázky přímo. Nahrajte nebo vložte obrázky z URL adresy.

  • Kdo si právě prohlíží tuto stránku   0 registrovaných uživatelů

    • Žádný registrovaný uživatel si neprohlíží tuto stránku
×
×
  • Vytvořit...