Přejít na obsah

Konec podpory starých modemů


Návštěvník Bucky Kid

Doporučené příspěvky

@homberg neřekl bych, že to má na sebe vliv. Není to tak, že budou nasazovat ED3.1 až jim dojdou ED3.0 modemy :) obě ty technologie pojedou ještě delší dobu vedle sebe. Vodafone a předtím UPC mění prvky sítě po celé ČR, aby bylo možné ED3.1 využít na co největší části sítě. Naopak si myslím, že ED3.1 modem bude jen k odpovídajícímu tarifu a nepůjde si o něj zažádat k nižšímu (domněnka).

  • Super
  • Premium 5G
  • 18+
  • Vodafone Station WiFi 6
  • Brüx
  • Speedtest
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Takze idealni stav nastane az budou 100% rozdane Compaly a stazeny vsechny ostatni modemy. Potom si sit oddechne a vyda ze sebe maximum na vsech kanalech 🙂 A bude se moci prejit k nabidkam gigabitoveho programu (laicky strucne receno). Vsechno je to logicke, jasne, pochopitelne. Az na ty Compaly 🙂

  • Kabel 500 Mb/s
  • -
  • Komfort
  • 2x CA modul, Compal black
  • Praha
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Návštěvník Bucky Kid

Je nějaká šance sehnat ten Compal z druhé ruky?

Díval jsem se trochu po bazarech a poptávka vysoce převyšuje nabídku respektive nabídka není žádná.

Upraveno uživatelem Bucky Kid
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Návštěvník Ch@ron

@Marek-26Tak jo, budu jim líbat ruce, že kvůli jejich technickým překážkám musím vyměnit fungující zařízení a připlatit za něco jiného, co mi nepřinese žádnou přidanou hodnotu. Díky za radu 😉

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Návštěvník Matos1980

Jeste nez vodafone koupil upc tak se mne rychlost stahovani pohybovala kolem 100 Mb/s,  pod vodafonem mne to stahuje 15 Mb/s, myslim ze jsme si s tim VF pomohli :-(

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Přidat se ke konverzaci

Přispívat můžete okamžitě a zaregistrovat se později. Pokud máte účet, přihlaste se a přispívejte pod Vaším účtem.
Poznámka: Váš příspěvek vyžaduje před zobrazením schválení moderátorem.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložit jako upravený text.   Obnovit formátování

  Pouze 75 emotikon je povoleno.

×   Váš odkaz byl automaticky vložen.   Místo toho zobrazit jako odkaz

×   Váš předchozí obsah byl obnoven.   Vyčistit editor

×   Nemůžete vložit obrázky přímo. Nahrajte nebo vložte obrázky z URL adresy.

  • Kdo si právě prohlíží tuto stránku   0 registrovaných uživatelů

    • Žádný registrovaný uživatel si neprohlíží tuto stránku
×
×
  • Vytvořit...