Přejít na obsah

Konec podpory starých modemů


Návštěvník Bucky Kid

Doporučené příspěvky

Návštěvník bigmuscle

Mamka má Internet 50, modem cca už 10 let. Začátkem července jí volali, že je potřeba modem vyměnit, že se nic neplatí, všechno je zdarma. Domluvil se tedy konkrétní termín, kdy přijde technik. Jenže nepřišel nikdo. Teď v týdnu jí přišel e-mail "Důležité - nutnost výměny modemu do 15.10. kontaktujte nás na tel...". Nejvtipnější je však toto tvrzení:

Citovat

Rádi bychom vás ujistili, že tato výměna je zdarma a nemá dopad na cenu, kterou za internet platíte. Pronájem nového modemu vás pak vyjde na 70 Kč měsíčně.

Tak je to zdarma a nemá to dopad na cenu, nebo bude platit o 70,- Kč víc? Už teď je částka 399,-/měsíčně pro ni vysoká, proč by měla platit ještě víc za něco, co sama nepotřebuje? Má se to nějak řešit, nebo prostě čekat, dokud to funguje?

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Dle Ceníku (https://www.upc.cz/pdf/pece-o-zakazniky/dokumenty/Cenik.pdf) je tarif Internet 50+ za 429 Kč měsíčně vč. pronájmu modemu.

Jinak cena za samotný Internet 50+ je pak 359 Kč měsíčně, takže to tím nejspíš bylo myšleno, že se tato cena nemění. Pronájem je extra položka.

  • -
  • -
  • -
  • -
  • -
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Ten e-mail nam prisel taktez. Vymenu za Compal ovsem nesu dost nelibe vzhledem ke znamym problemum (a navic za 70 Kc/mesic priplatek). No, po hovoru s technickou podporou jsem se dozvedel datum 31. 10., po kterem pry stare modemy odpoji. Zatim mam v planu pouzit svuj odkoupeny compal a reklamovat vadu sluzby, vzniklou v dusledku povinne vymeny (pomale IPv6 tunely).

  • -
  • -
  • -
  • Compal, 3xCA modul
  • Praha
  • Speedtest
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Kamarádovi telefonovali začátkem září a tvrdili mu, že si modem musí vyměnit do 15.10., zajdeemu řekli 31.10. a mě třeba ještě nevolali vůbec, ani žádný email mi nepřišel. Tak jak to teda je? Posunul se termín nebo je datum pro každou lokaci jiné?

  • Kabel 1000 Mb/s
  • -
  • Komfort
  • VFStation (bridge), 2x CA modul SMIT CI+
  • Praha Zbraslav
  • Speedtest
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Návštěvník bigmuscle
před 22 hodinami, Adolf.Shitler napsal:

Dle Ceníku (https://www.upc.cz/pdf/pece-o-zakazniky/dokumenty/Cenik.pdf) je tarif Internet 50+ za 429 Kč měsíčně vč. pronájmu modemu.

Jinak cena za samotný Internet 50+ je pak 359 Kč měsíčně, takže to tím nejspíš bylo myšleno, že se tato cena nemění. Pronájem je extra položka.

Aha, teď koukám na vyúčtování a ona se vlastně už teď platí za modem 50,- Kč. Internet 50 je tam za 499,- a k tomu 30% sleva. Takže by to po novu mělo být jenom o 20,- víc. Umí ten nový modem alespoň Wifi? Protože mamka využívala hlavně Wi-Free, které už teď nefunguje.

Spíš mě ale dostává, že do telefonu nejdřív tvrdili, že se víc platit nebude, domluvil se přesný termín a nikdo od nich nepřišel.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Teď jsem volal ohledně výměny modemu za nový, plechová huba mi sdělila, že čekací doba je 25 - 30 minut a že mám zavolat zítra. Je to normální? Je nějaká jiná možnost, jak dohodnout nový modem? Staré Ubee mám odkoupené, nejlepší by bylo, kdyby mi nový modem poslali kurýrem/poštou/do Alzaboxu, ale to chci po Vodafonu asi moc?

  • 500 Mb/s
  • -
  • -
  • Compal
  • Zlín
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Přidat se ke konverzaci

Přispívat můžete okamžitě a zaregistrovat se později. Pokud máte účet, přihlaste se a přispívejte pod Vaším účtem.
Poznámka: Váš příspěvek vyžaduje před zobrazením schválení moderátorem.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložit jako upravený text.   Obnovit formátování

  Pouze 75 emotikon je povoleno.

×   Váš odkaz byl automaticky vložen.   Místo toho zobrazit jako odkaz

×   Váš předchozí obsah byl obnoven.   Vyčistit editor

×   Nemůžete vložit obrázky přímo. Nahrajte nebo vložte obrázky z URL adresy.

  • Kdo si právě prohlíží tuto stránku   0 registrovaných uživatelů

    • Žádný registrovaný uživatel si neprohlíží tuto stránku
×
×
  • Vytvořit...