Přejít na obsah

brutalni kolisani rychlosti


Návštěvník jackass

Doporučené příspěvky

Návštěvník jackass

Takze problem je vyresen :D po dvou dnech zkouseni vseho mozneho nakonec pomohlo podrzet 10s tlacitko reset...na modemu byl sice napis reset ale nad nim nebyla dira :D asi sem zrovna schytal nejakej zmetek :D takze sem musel modem rozdelat a tlacitko podrzet primo na te desce :roll: myslel sem ale ze reset v podstate jen natvrdo vypne a zapne modem...ale asi to tak neni no :D protoze vypinat a zapinat sem ho zkousel fakt hodnekrat :D

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Tak po planovaném výpadku 10.10. je rychlost ala Dial-Up. Rychlost se pohybuje kolem 100kbit. Voláno na UPC a zjištěna velká ztrátovost. No na to, že mám cca měsíc nové připojení tak mě to dost nas*alo. Předtím jsem měl Motorolu a Fiber32 a celkově 5let naprostá pohoda.

  • -
  • -
  • -
  • Compal CH7465
  • Praha
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • po měsících...
Návštěvník boris

Tý jo, tak to je je celkem sada to kolísání. A to sem si myslel, že u nás v Brně (lesná) máme u UPC kolísání jak blázen...tak nemáme:-)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Návštěvník zobin

Tak mne jel internet 40 megabitu presne prvnich 14 dni :) Od te doby jede 30, co je akorat tech "smluvnich" 66% :puker: Cimrman by rekl, ze s tim muzeme nesouhlasit, muzeme o tom diskutovat, ale to je asi tak vsechno, co s tim muzeme delat...

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Návštěvník frelo
Tak mne jel internet 40 megabitu presne prvnich 14 dni :) Od te doby jede 30, co je akorat tech "smluvnich" 66% :puker: Cimrman by rekl, ze s tim muzeme nesouhlasit, muzeme o tom diskutovat, ale to je asi tak vsechno, co s tim muzeme delat...

 

kdyz tomu eletroodpadu wr841 kteremu rikas router

 

tak se nediv nemas kupovat odpadky a nicit je alternativnim fw a pak se divit ze ti to jede pomalej :cheers:

 

Bud v klidu, flamere, ten router zvladne hrave unatovat jednou tolik i pres wifi, takze mam slusnou rezervu ;) Uz to zas jede 40, asi meli nejakej linej den. Asi podle toho, jakou zrovna dostanu IP, nebo byla v Londyne proste mlha :jocolor:

 

to ti fak zerem v..e napred jsi ztezujes ze ti to nejede a pak z nas delas ....

Upraveno uživatelem frelo
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Návštěvník zobin

Bud v klidu, flamere, ten router zvladne hrave unatovat jednou tolik i pres wifi, takze mam slusnou rezervu ;) Uz to zas jede 40, asi meli nejakej linej den. Asi podle toho, jakou zrovna dostanu IP, nebo byla v Londyne proste mlha :jocolor:

 

edit: tak je to optravdu jak ktery den, nekdy jede jen 30, jiny to skoro tech 40 da...

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Přidat se ke konverzaci

Přispívat můžete okamžitě a zaregistrovat se později. Pokud máte účet, přihlaste se a přispívejte pod Vaším účtem.
Poznámka: Váš příspěvek vyžaduje před zobrazením schválení moderátorem.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložit jako upravený text.   Obnovit formátování

  Pouze 75 emotikon je povoleno.

×   Váš odkaz byl automaticky vložen.   Místo toho zobrazit jako odkaz

×   Váš předchozí obsah byl obnoven.   Vyčistit editor

×   Nemůžete vložit obrázky přímo. Nahrajte nebo vložte obrázky z URL adresy.

  • Kdo si právě prohlíží tuto stránku   0 registrovaných uživatelů

    • Žádný registrovaný uživatel si neprohlíží tuto stránku
×
×
  • Vytvořit...