Přejít na obsah

Problém s kostickovanim (HD PVR)


Návštěvník thespeedding

Doporučené příspěvky

  • po měsíci...
Návštěvník hlavsar

Mno nevim, ale kdyz to dam tady na forum, tak docela casto dojde k vyreseni v radu hodin...Moje zkusenost.

Jina Melnik taky kosticky na CT1 HD!

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

ono to ani klasicky nekostickuje, spis bych rekl ze ujedou jako cele pruhy obrazu napr. ve trech radkach a zakolisa zvuk, neda se rict, ze by to bylo pri akcni scene nebo strihu, pozoroval jsem to jak v sobotu na CT2 HD tak v nedeli na CT1 HD cca od 20hod dále zhruba co deset minut, CA modul, TV Samsung 40"

  • 150 Mb/s
  • -
  • Komplet
  • Compal bridge, 4x CA modul
  • Praha
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Návštěvník mipo

Tohle pozoruji také i když ne tak hustě, ale protože jsem v jiném regionu, myslím, že je to asi běžný jev provázející digitální vysílání. Asi se toho nedá zbavit, jako jsme brali celkem za normální občasné přeskočení obrazu v analogu.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

ono to ani klasicky nekostickuje, spis bych rekl ze ujedou jako cele pruhy obrazu napr. ve trech radkach a zakolisa zvuk, neda se rict, ze by to bylo pri akcni scene nebo strihu, pozoroval jsem to jak v sobotu na CT2 HD tak v nedeli na CT1 HD cca od 20hod dále zhruba co deset minut, CA modul, TV Samsung 40"

 

Pozoruji to také stejně v Jablonci n.N. Mám totéž vybavení, TV a CA modul. Blbne to asi poslední 2 týdny, dosud bylo vše v pořádku.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Přidat se ke konverzaci

Přispívat můžete okamžitě a zaregistrovat se později. Pokud máte účet, přihlaste se a přispívejte pod Vaším účtem.
Poznámka: Váš příspěvek vyžaduje před zobrazením schválení moderátorem.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložit jako upravený text.   Obnovit formátování

  Pouze 75 emotikon je povoleno.

×   Váš odkaz byl automaticky vložen.   Místo toho zobrazit jako odkaz

×   Váš předchozí obsah byl obnoven.   Vyčistit editor

×   Nemůžete vložit obrázky přímo. Nahrajte nebo vložte obrázky z URL adresy.

  • Kdo si právě prohlíží tuto stránku   0 registrovaných uživatelů

    • Žádný registrovaný uživatel si neprohlíží tuto stránku
×
×
  • Vytvořit...