Přejít na obsah

Výpadky


Návštěvník Roman Brauner

Doporučené příspěvky

Já jsem zase včera večer pustil Primu Max, byla to katastrofa, zvuk vypadával, obraz se sekal. Když jsem to přepnul na Barrandov, tak ten nefungoval vůbec. Dnes sice programy fungují, ale EPG je buď špatně nebo není vůbec. Připadám si, jako kdybych se vrátil o 15 let na začátek DVBT. Nechápu problémy s EPG, když v pozemním vysílání fungují.

  • Internet 300
  • -
  • TV Start
  • Wifi Modem Compal
  • Praha 10
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Včera večer Nova Cinema, občasné výpadky zvuku. TV Start.

Jinak všeobecně ČT většinou v pohodě, jen bych řekl, že jsou krátkodobé výpadky při přelaďování např. z lokálních podvečerních zpráv pro Brno cca 18:25 zpět na hlavní kanál v rámci ČT. Tady pravidelně vynechává zvuk a možná i kostičkuje obraz. Nova v podstatě taky v pohodě (sledujeme málo), o fous hůř možná kanály Primy a nejhůř na tom bývá Barrandov (který ale nesledujeme). A ty další programy nedokážu komentovat, ty taky nesledujeme.

EPG je propadák, ale to se řeší jinde. Myslím, že technik se to kdysi snažil nějak vysvětlit, že je rozdíl mezi vzdušným vysíláním a kabelem, kde u vdušného se vysílá EPG v rámci multiplexů a kabel to musí poslat najednou jako větší balík informací (nevím, jestli jsem to pochopil správně). V každém případě u EPG patřím k těm dlouhodobě nespokojeným. Na anténě mám EPG v pohodě, na TV Start je to bída (porovnávám na stejné televizi).

  • Premium
  • -
  • Základní
  • Vodafone Station
  • KrPole
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Staré Brno internet - to je tedy síla od čtvrtečního večera. Pět minut ano, deset minut ne, pak hodinu nic, pak zase ano a tak pořád dokola. Hlavně, že se na zákaznické lince v pátek ráno dušovali, jak to dají do pořádku a leda houno :-( Zítra jim samozřejmě napíši reklamaci a uvidíme, jak se k tomu VF oficiálně postaví - ale měl by čelem a hlavně rychle, protože Netbox už obchází domy, kontaktuje majitele se žádostí o souhlas s výstavbou sítě elektronických komunikací a vypadá to, že se začne co nevidět budovat. To bude nepříjemná konkurence...

Nebo vlastně příjemná :D

  • -
  • -
  • -
  • -
  • -
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Návštěvník hudson161

Poslední dobou hrůza, rychlost není taková, jaká by měla být a hlavně internet po večerech chvíli jede a chvíli ne, když ho používám, třeba koukám na stream nebo na youtube, tak se to nedá.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Přidat se ke konverzaci

Přispívat můžete okamžitě a zaregistrovat se později. Pokud máte účet, přihlaste se a přispívejte pod Vaším účtem.
Poznámka: Váš příspěvek vyžaduje před zobrazením schválení moderátorem.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložit jako upravený text.   Obnovit formátování

  Pouze 75 emotikon je povoleno.

×   Váš odkaz byl automaticky vložen.   Místo toho zobrazit jako odkaz

×   Váš předchozí obsah byl obnoven.   Vyčistit editor

×   Nemůžete vložit obrázky přímo. Nahrajte nebo vložte obrázky z URL adresy.

  • Kdo si právě prohlíží tuto stránku   0 registrovaných uživatelů

    • Žádný registrovaný uživatel si neprohlíží tuto stránku
×
×
  • Vytvořit...