Přejít na obsah

Výpadky


Návštěvník Roman Brauner

Doporučené příspěvky

Návštěvník Roman Brauner

Za cca 15 let u UPC jsem neměl tolik výpadků, jako za poslední dva tři měsíce u Vodafonu. To, že Vodafon stojí za starou bačkoru jako mobilní operátor, to jsem se přesvědčil za dva roky se služebním mobilem, kdy jsem ztrácel signál v každé druhé zatáčce, ale že budou problém i u dobře zajeté kabelovky, to jsem vážně nečekal. Jak často plánujete výpadky do budoucna? Každý týden, nebo i častěji?

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

@Roman BraunerPočet výpadků je +/- stejný a VF na ně nemá žádný vliv. Plánovaných výpadků je naprosté minimum a to z důvodů udržování sítě, navyšování její kapacity a výměny hardware za novější. Drtivá většina výpadků je neplánovaných. Nejčastěji za nimi stojí přerušení dodávek energie od poskytovatelů, rušení cizím zdrujem, fyzické poškození rozvodu třetí osobou ...

  • Super
  • Premium 5G
  • 18+
  • Vodafone Station WiFi 6
  • Brüx
  • Speedtest
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Tak to rozhodně +/- není,  a to jak plánované (a i ty plánované nakonec posunou, takže s tím nelze moc počítat) tak hlavně ty neplánované, mohu to pozorovat minimálně na 3 různých přípojkách v Praze a připustil to v rozhovoru na Lupě i technický šéf Vodafonu. Důvod mě jako zákazníka absolutně nemusí zajímat, a když si člověk stěžuje na infolince tak mu maximálně odpustí platbu za dny kdy k výpadku došlo jako kompenzaci, což mi nepřijde adekvátní.

  • 150 Mb/s
  • -
  • Komplet
  • Compal bridge, 4x CA modul
  • Praha
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • Slamb změnil název na Výpadky
Návštěvník Roman Brauner
před 3 hodinami, Marek-26 napsal:

@Roman BraunerPočet výpadků je +/- stejný a VF na ně nemá žádný vliv. Plánovaných výpadků je naprosté minimum a to z důvodů udržování sítě, navyšování její kapacity a výměny hardware za novější. Drtivá většina výpadků je neplánovaných. Nejčastěji za nimi stojí přerušení dodávek energie od poskytovatelů, rušení cizím zdrujem, fyzické poškození rozvodu třetí osobou ...

Já jako dlouholetý platící zákazník (a ne málo platící) to +/- vidím docela jinak. Za celé ty roky pamatuju snad jeden výpadek delší jak dejme tomu hodinu. Zato za poslední dva tři měsíce je to už, tuším, potřetí, kdy internet nejede půl dne. V květnu nebo kdy to bylo se to svedlo na dodavatelstkou energetickou společnost a na to, že "záložní systémy nezafungovaly dle očekávání".  A jak jsem zmínil výše - mám zkušenost a mohu porovnávat kvalitu Vodafonu s ostatními telefonními operátory. A s čistým svědomím tvrdím, že Vodafon je znatelně nejhorší.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • po 3 týdnech...

Já za poslední dny neeviduji sice výpadky internetu, ale výpadky tv start. Kanály ČT kostičkují, vypadávají... No, nechci házet vše na VF, ale mám taky trochu pocit, že se po převzetí služeb od UPC spíše služby zhoršily. Všeobecně řečeno.

Upraveno uživatelem marek-81
  • Basic
  • Red Basic
  • -
  • -
  • Brno
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Návštěvník lippy
V 24. 7. 2020 v 15:41, marek-81 napsal:

Já za poslední dny neeviduji sice výpadky internetu, ale výpadky tv start. Kanály ČT kostičkují, vypadávají... No, nechci házet vše na VF, ale mám taky trochu pocit, že se po převzetí služeb od UPC spíše služby zhoršily. Všeobecně řečeno.

V Ostravě poslední dny u DVB-C výpadky i co několik minut. Kvalita signálu 100. Intenzita 91.   U mamky to samé. Počkám den dva a pak kontaktuju Vodafone.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Přidat se ke konverzaci

Přispívat můžete okamžitě a zaregistrovat se později. Pokud máte účet, přihlaste se a přispívejte pod Vaším účtem.
Poznámka: Váš příspěvek vyžaduje před zobrazením schválení moderátorem.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložit jako upravený text.   Obnovit formátování

  Pouze 75 emotikon je povoleno.

×   Váš odkaz byl automaticky vložen.   Místo toho zobrazit jako odkaz

×   Váš předchozí obsah byl obnoven.   Vyčistit editor

×   Nemůžete vložit obrázky přímo. Nahrajte nebo vložte obrázky z URL adresy.

  • Kdo si právě prohlíží tuto stránku   0 registrovaných uživatelů

    • Žádný registrovaný uživatel si neprohlíží tuto stránku
×
×
  • Vytvořit...