Přejít na obsah

T-Mobile výpadek


Návštěvník Retiree

Doporučené příspěvky

Návštěvník Retiree

Když už si tohle vlákno přejmenoval na T-mobile výpadek (jistě omylem, viz neumím číst   😀), tak se zeptám tu.

Tablet se SIM a tarifem Twist Online (pouze), zamýšlen jen a jen pro podobné havarijní situace, která je zmiňovaná v tomhle vláknu (jinak při občasném použití využívám svou lokální wi-fi). Připojení v Mobilní síti  využito (úspěšně) pouze jednou, při jakémsi déletrvajícím blackoutu v celé oblasti. Podruhé jsem chtěl mobilní síť použít právě minulý pátek, nicméně tablet vrací hlášku, viz
 254827337_Vstiek.JPG.f22ae9b946ce414b90e2c699d9fa2907.JPG

To znovu později trvá do dneška. Myslím si, že časová souvislost s poruchou sítě T-Mobile je jen náhodná, že problém spíš souvisí  s malým zbývajícím objemem dat (asi 180 z 500 MB), což jsem si chtěl před kopí dalšího kreditu... Tedy, myslel jsem si to před tím, než T-Mobile zveřejnil své problémy

Upraveno uživatelem Retiree
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Návštěvník Retiree

Tohle fórum obsahuje, mimo jiných, i sekci Ostatní, nejspíš zamýšlenou pro vše ostatní, co nesouvisí s kabelovou televizí a internetem. Přesto, tohle vlákno jsem založil právě pro časovou souvislost výpadku služby Internet od UPC/VF s poruchou služeb T-Mobile. Spokojen ?

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Přidat se ke konverzaci

Přispívat můžete okamžitě a zaregistrovat se později. Pokud máte účet, přihlaste se a přispívejte pod Vaším účtem.
Poznámka: Váš příspěvek vyžaduje před zobrazením schválení moderátorem.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložit jako upravený text.   Obnovit formátování

  Pouze 75 emotikon je povoleno.

×   Váš odkaz byl automaticky vložen.   Místo toho zobrazit jako odkaz

×   Váš předchozí obsah byl obnoven.   Vyčistit editor

×   Nemůžete vložit obrázky přímo. Nahrajte nebo vložte obrázky z URL adresy.

  • Kdo si právě prohlíží tuto stránku   0 registrovaných uživatelů

    • Žádný registrovaný uživatel si neprohlíží tuto stránku
×
×
  • Vytvořit...