Přejít na obsah

Pochvala


Návštěvník Evka

Doporučené příspěvky

Návštěvník Evka

Dobrý den,

Chci velice poděkovat operátorovi na technických službách u UPC.

Mám nějak od konce dubna nově od UPC pevný internet i televizi a do dnes mi nefungovala většina programů a ani zpětné zhlédnutí! 😞 Už jsem se radila se známou z vodafone, co dělat, zkoušela jsem snad všechno, volala jsem i na techniky, ale to mi tenkrát operátor udělal jen nějákou obnovu či co, že už to určitě spravil, ať akorát počkám, než se to aktualizuje, ale že už to určitě pojede.. Hrozně spěchal, odbyl mě a samozřejmě výsledek bez úspěchu a telefonátu, co slíbil jsem se taky nedočkala.. Ale Včera večer mi z technické podpory jiný operátor KONEČNĚ problém vyřešil!!! 🤩 Byl VELICE příjemný a hlavně OCHOTNÝ! Při zjišťování a řešení problému mi pokaždé podrobně vysvětlil, co a jak mám zkusit udělat a zavolal vždy zpátky, jak slíbil, jestli už je vše v pořádku. Jeho přístup byl prostě SKVĚLÝ 😊. Byla moc ráda, kdyby pochvala k dotyčnému i jeho nadřízenému došla, protože je jedním z těch, kteří svou práci odvádí pořádně. Bohužel jsem zapomněla jméno, což mě opravdu moc mrzí 😞, ale snad tyto informace postačí k tomu, aby se našel.

Mluvili jsme spolu 30.6.2020 v intervalech od 21:00 hod.-22:00 hod. Mluvil z čísla +420729929100

Ještě jednou dotyčnému moc děkuji a přeji UPC více takových spolehlivých zaměstnanců. 

Hezký den 😊, Eva, Ostrava.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Přidat se ke konverzaci

Přispívat můžete okamžitě a zaregistrovat se později. Pokud máte účet, přihlaste se a přispívejte pod Vaším účtem.
Poznámka: Váš příspěvek vyžaduje před zobrazením schválení moderátorem.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložit jako upravený text.   Obnovit formátování

  Pouze 75 emotikon je povoleno.

×   Váš odkaz byl automaticky vložen.   Místo toho zobrazit jako odkaz

×   Váš předchozí obsah byl obnoven.   Vyčistit editor

×   Nemůžete vložit obrázky přímo. Nahrajte nebo vložte obrázky z URL adresy.

  • Kdo si právě prohlíží tuto stránku   0 registrovaných uživatelů

    • Žádný registrovaný uživatel si neprohlíží tuto stránku
×
×
  • Vytvořit...