Přejít na obsah

Technicolor TC 7200 zkušenosti


Návštěvník ThomasM

Doporučené příspěvky

napr tady http://www.upc.ro/pdf/Technicolor_tc7200_descriere.pdf to pisou

The TC7200 has an IEEE 802.11n wireless interface, offering speeds up

to 250 Mbps. It supports dual concurrent Wi-Fi, an advanced wireless

configuration enabling simultaneous and seamless transmission of realtime HD video (using 5 GHz band) and data (using 2.4 GHz band)

all over the home

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Raději si to nech potvrdit přímo od někoho ze zdejších uživatelů, kteří ten modem mají a používají. Na specifikace výrobce bohužel nelze spoléhat, UPC do těch modemů po zapnutí nahrává (respektive modemy si sami od UPC stahují) vlastní zkriplenou konfiguraci, osekanou o mnoho vlastností.

Nerad bych Tě mystifikoval, tenhle router jsem měl jen pár dní, než jsem se ho zbavil, ale mám pocit, že mi fungoval buď jen 2,4, nebo 5GHz, nikdy oba najednou... :^(

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Návštěvník cipisekcz

Rozhodl jsem se zakoupit tento modem.

Chtel bych vedet jestli je tezka ta samoinstalace.Stahnul jsem si pdf navod-rychle zprovozneni sluzby UPC internet.

Kde je popsan postup na zapojeni wifi modemu.Podle toho navodu mi to prijde vpohode.

Je to tedy bezproblemova zalezitost?

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Návštěvník Milav
Rozhodl jsem se zakoupit tento modem.

Chtel bych vedet jestli je tezka ta samoinstalace.Stahnul jsem si pdf navod-rychle zprovozneni sluzby UPC internet.

Kde je popsan postup na zapojeni wifi modemu.Podle toho navodu mi to prijde vpohode.

Je to tedy bezproblemova zalezitost?

 

Stačí zapojit správně kabely (síťový do PC, zdroj + koax) a nezapomenout po zapojení a nastartování modemu obnovit IP adresu (buď přímo v menu modemu adresa http://192.168.0.1/ nebo příkazy z dosovského okna ve Win - podle návodu UPC z netu). Pak by mělo vše šlapat.

Ještě zkušenost s rychlostí: i když mám integrovanou 1Gb síťovou kartu na zákl.desce, nedostal jsem z ní víc než nějakých cca 70 Mb/s. Po vypnutí síťovky na boardu a nainstalovaní externí 1Gb Realtek vše šlape jak má...

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Dobrý večer,po výměně modemu z původního Cisca na Technicolor mi rychlost nepřesáhne 70 Mb/s. Měřeno na speedtestu a prakticky odzkoušeno stahováním více souborů z downloadserverů, kde dříve nebyl problém dosáhnout rychloti 120 Mb/s.Nyní jsem si polepšil na 240 Mb/s a následoval výšeuvedený sešup. Už u mě byl i technik, nutno říct že v 19. hodin již značně unaven a ten, vzhledem k tomu,že mi jak naschvál poprvé po 5 letech vypadl na 2 dny internet úplně, pouze vyměnil modem, utáhl všechny spoje, změřil signál s tím že je vynikající a mělo by to fungovat a odešel. No a rychlost zůstala stejná, tedy cca 70 Mb/s. Mám nainstalovány win 7, 1Gb externí síťovku a už jsem vyzkoušel snad vše. Otázka tedy zní: Může být něco špatně nastaveno na síťovce nebo modemu? Popř. zavolat opět technika? 70 Mb/s mi vcelku i stačí, ale vzhledem k tomu že mám teď ten trvalý bonus240, tak proč to nevyužít, případně snížit tarif a ušetřit nějakou tu korunu. Děkuji za případné rady.

  • 500 Mb/s
  • Jiná služba
  • Komplet
  • HD Mediabox
  • Praha Modřany
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Přidat se ke konverzaci

Přispívat můžete okamžitě a zaregistrovat se později. Pokud máte účet, přihlaste se a přispívejte pod Vaším účtem.
Poznámka: Váš příspěvek vyžaduje před zobrazením schválení moderátorem.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložit jako upravený text.   Obnovit formátování

  Pouze 75 emotikon je povoleno.

×   Váš odkaz byl automaticky vložen.   Místo toho zobrazit jako odkaz

×   Váš předchozí obsah byl obnoven.   Vyčistit editor

×   Nemůžete vložit obrázky přímo. Nahrajte nebo vložte obrázky z URL adresy.

  • Kdo si právě prohlíží tuto stránku   0 registrovaných uživatelů

    • Žádný registrovaný uživatel si neprohlíží tuto stránku
×
×
  • Vytvořit...