Přejít na obsah

Kostičkování obrazu


tramin

Doporučené příspěvky

před 1 minutou, Honza333 napsal:

No poslední dobou to vidím hlavně na csfilmu, kolikrát si toho ani nevšimnul ale zkoušel jsem to nahrávat a při zpracování přes videoredo to píše spousty chyb, je to tak asi 14 dní možná víc, napište jestli je to u někoho taky

ano koukal jsem v sobotu ,kostičkování  pozoruji v prostředku obrazu .

  • Premium
  • -
  • Základní, Family, Sport, Cinema
  • Vodafone Station, CA modul
  • -
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Návštěvník notizia

Včera večer po 23 hodině jak velmi dost rozpadala ta Jednotka tak jsem šel na diskuzi. když tu někdo řešil ten CS Film tak jsem na něj hned přepnul a opravdu se aj u mě rozpadal. Když volám na UPC/Vodafone tak to nechtějí přiznat a takové řeči že to bude slabým signálem nebo špatnou kabeláží a podobně u zákazníka. Pokud by byl špatný signál tak se z jednoho Muxu budou rozpadat úplně všechny stanice a ne je dvě a to ta Jednotka a Dvojka od RTVS!!! Tímto mohou oblbovat jedině někoho kdo o tom nemá absolutně ani šajnu!!! Tento problém asi od 5.7. a před tímto datem nebo na 100% do konce června všechny nahrávky OK.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Přesně tak asi do konce června to bylo ok, jasně že jsem kontroloval kabely jestli to není můj problém, ale můžu říct že je to u nich né u mě. volat tam nebudu to nemá žádnej smysl tolik času nemám, než bych to někomu vysvetlil tak to třeba někomu na VF dojde že je něco špatně 🥵

  • 1000 Mb/s
  • Jiná služba
  • Komplet
  • CA modul 3x + ac Wi-Fi COMPAL CH7
  • Liberec
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zkus ty chyby porovnat časově se zpětným shlédnutím, jestli se vyskytují i tam,

To platí i pro ostatní uživatele kteří mají problémy s nějakými pravidelnými výpadky u některých kanálů.

Jinak mě CS film také občas hodí kostky, ale míval jsem tady s ním potíže i v minulosti, takže nedokážu posoudit kde je přesně chyba.

  • Kabel 150 Mb/s
  • -
  • Komfort
  • Compal VF, VTV box, CA modul
  • Brno
  • Speedtest
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

V 2. 8. 2021 v 7:56, cvancara napsal:

Všímám si toho v poslední době u více stanic - hlavně, jak se mění scéna.

V TV je třeba půlka obrazovky stará scéna a půlka obrazovky už nová. Pak ta půlka zakostičkuje a teprve až pak se to zobrazí správně. Včera jsem si toho všiml např. na Viasatech, CBS (u CBS to dělá skoro permanentně).

včera AMC HD -Banánový Joe  dost to zlobilo .Ten samý problém co popisuješ.

  • Premium
  • -
  • Základní, Family, Sport, Cinema
  • Vodafone Station, CA modul
  • -
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Já sem tam nahrávám film z czfilmu a všimnul jsem si že výslednej soubor při asi 1,5 hodinovým filmu je daleko menší než byl , to znamená že datovej tok je asi tak na hranici koukatelnosti ten samej film jsem zkoušel byl dřív daleko větší, podle mě to srazili nevím jestli VF nebo je to snížení na straně poskytovatele signálu

  • 1000 Mb/s
  • Jiná služba
  • Komplet
  • CA modul 3x + ac Wi-Fi COMPAL CH7
  • Liberec
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Já to taky pozoruju že je to čím dál tím horší, ale už nad tím jen mávnu rukou, volat někam, vlastně kam, někomu to vysvětlovat když to stejně zvedne člověk kterej stejně vůbec neví o čem mluvím, fakt na to nemám sílu, možná taky někoho požádat kdo tam má nějáký slovo nebo ví kam se obrátit, tak chlapci máte na to někdo nějákou páku ??? Tak prosím někoho oslovte je to pro nás pro věchny. Dík za všechny pokud někdo můžete pomoct

  • 1000 Mb/s
  • Jiná služba
  • Komplet
  • CA modul 3x + ac Wi-Fi COMPAL CH7
  • Liberec
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Přidat se ke konverzaci

Přispívat můžete okamžitě a zaregistrovat se později. Pokud máte účet, přihlaste se a přispívejte pod Vaším účtem.
Poznámka: Váš příspěvek vyžaduje před zobrazením schválení moderátorem.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložit jako upravený text.   Obnovit formátování

  Pouze 75 emotikon je povoleno.

×   Váš odkaz byl automaticky vložen.   Místo toho zobrazit jako odkaz

×   Váš předchozí obsah byl obnoven.   Vyčistit editor

×   Nemůžete vložit obrázky přímo. Nahrajte nebo vložte obrázky z URL adresy.

  • Kdo si právě prohlíží tuto stránku   0 registrovaných uživatelů

    • Žádný registrovaný uživatel si neprohlíží tuto stránku
×
×
  • Vytvořit...