Přejít na obsah

Kostičkování obrazu


tramin

Doporučené příspěvky

Já to pozoruju už někdy od začátku roku, max. od jara, celkem pravidelně. Třeba tak 2x za minutu v horší (viz screenshot) ci lepsi podobě. Jak na STB tak CA tak HorizonuGO (odkud je screen). Divím se, že to nikdy neřekl už dřív. Nikdo na to asi nekouká 😄

  • Super
  • Premium 5G
  • ALLinONE
  • Compal CH7465, CA modul
  • Hlavní město
  • Speedtest
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

V 31. 7. 2021 v 14:24, Jack_6428 napsal:

Já to pozoruju už někdy od začátku roku, max. od jara, celkem pravidelně. Třeba tak 2x za minutu v horší (viz screenshot) ci lepsi podobě. Jak na STB tak CA tak HorizonuGO (odkud je screen). Divím se, že to nikdy neřekl už dřív. Nikdo na to asi nekouká 😄

Můžu potvrdit! Cartoon Network, totožný problém. HorizonGo jsem teda nekontroloval, ale TV s CA modulem to dělá.

  • -
  • -
  • -
  • -
  • -
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Návštěvník notizia

.

Prosím o odpověď jestli se někomu asi od 5.7. teda od Cyrila s Metodějem nepravidelně rozpadá Jednotka a dvojka od RTVS. Někdy ani jednou za film, z toho asi jen tak třikrát a někdy dost často. Do konce června bylo celou dobu nazpět  úplně vše bez problému. U ostatních SD stanic (Barrandov Krimi, JOJ Family, Kino Barrandov a Mnau TV) úplně bez jakéhokoliv rozpadu z  Muxu 778 MHz. Z jednotky a Dvojky nejvíc nahrávám na vestavěný HDD za třech úplně jiných zařízení a u všech vždy ta stejná chyba na úplně stejném místě,  Po několika urgencích na UPC/Vodafone chtějí posílat technika a tvrdí že závad není na jejich straně.  Podle nic je jako normální se rozpadaly jen dvě stanice z Muxu a ostatní ne pokud jsou rozvody včetně síly signálu a podobně v pořádku. Předem moc děkuju za zkušenosti s Jednotkou a Dvojkou za poslední měsíc červenec 2021.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

před 2 hodinami, janmichaelvincent napsal:

Můžu potvrdit! Cartoon Network, totožný problém. HorizonGo jsem teda nekontroloval, ale TV s CA modulem to dělá.

Bude podle mě buď problém VF (malá rezerva v muxu) nebo chyba TW (na odbavení). To první se mi zdá pravděpodobnější. Může na to třeba technik mrknout?

  • Super
  • Premium 5G
  • ALLinONE
  • Compal CH7465, CA modul
  • Hlavní město
  • Speedtest
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Všímám si toho v poslední době u více stanic - hlavně, jak se mění scéna.

V TV je třeba půlka obrazovky stará scéna a půlka obrazovky už nová. Pak ta půlka zakostičkuje a teprve až pak se to zobrazí správně. Včera jsem si toho všiml např. na Viasatech, CBS (u CBS to dělá skoro permanentně).

  • -
  • -
  • Komplet
  • CA
  • OVA
  • Speedtest
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

No poslední dobou to vidím hlavně na csfilmu, kolikrát si toho ani nevšimnul ale zkoušel jsem to nahrávat a při zpracování přes videoredo to píše spousty chyb, je to tak asi 14 dní možná víc, napište jestli je to u někoho taky

  • 1000 Mb/s
  • Jiná služba
  • Komplet
  • CA modul 3x + ac Wi-Fi COMPAL CH7
  • Liberec
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Přidat se ke konverzaci

Přispívat můžete okamžitě a zaregistrovat se později. Pokud máte účet, přihlaste se a přispívejte pod Vaším účtem.
Poznámka: Váš příspěvek vyžaduje před zobrazením schválení moderátorem.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložit jako upravený text.   Obnovit formátování

  Pouze 75 emotikon je povoleno.

×   Váš odkaz byl automaticky vložen.   Místo toho zobrazit jako odkaz

×   Váš předchozí obsah byl obnoven.   Vyčistit editor

×   Nemůžete vložit obrázky přímo. Nahrajte nebo vložte obrázky z URL adresy.

  • Kdo si právě prohlíží tuto stránku   0 registrovaných uživatelů

    • Žádný registrovaný uživatel si neprohlíží tuto stránku
×
×
  • Vytvořit...