Přejít na obsah

Řazení programů


Návštěvník Roman88

Doporučené příspěvky

Návštěvník Roman88

Zdravím, jsem nový uživatel UPC/Vodafone a na připojení si od prvního dne nemohu stěžovat. Rychlost skoro vždy 150 Mb/s a odezva takřka minimální i 11ms. Nic takového jsem doposud nezažil a to jsem měl spousty provideru internetu ale doposud jen WiFi.
Technik mi říkal měřit na speedtestu na serveru brno upc, ale i když měřím jinde je to skoro totožné.
Pochopitelně hodnotím po týdnu, je otázka jestli to takto bude stále ale doufám že ano.


Teď k mému dotazu, je možné nějak řadit porgramy nebo to lze jen tak, že si vytvořím seznam oblíbených a tam si to přehážu jak chci.

Díky

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • Slamb změnil název na Řazení programů

Zdravím,

Jestliže máte HD Mediabox (takový malý černý značky Kaon), můžete si vytvořit seznam se svými oblíbenými programy.
Seznam oblíbených poradu si vytvoříte v hlavní nabídce v sekci NASTAVENÍ - VLASTNOSTI - OBLÍBENÉ PROGRAMY - ZARADIT MEZI OBLÍBENÉ.
Výběr programu potvrdíte stisknutím tlačítka OK.
Výběr oblíbených programu následně aktivujete volbou „PROCHÁZEJ POUZE OBLÍBENÉ“ v rychlé nabídce. Tato volba se vám zobrazí v případě, že máte program zařazený mezi oblíbené.

Změnu provedete v hlavní nabídce v sekci NASTAVENÍ -
VLASTNOSTI - OBLÍBENÉ PROGRAMY - ZMĚNA POŘADÍ OBLÍBENÝCH.
Tlačítkem OK vyberete program, který chcete přesunout.
Šipkami nahoru/dolu přesunete na požadovanou pozici a volbu potvrdíte tlačítkem OK.

Zde přikládám návod na STB: https://www.upc.cz/pdf/pece-o-zakazniky/navody/digitalni-televize/UPC_podrobny_uzivatelsky_manual_HD_Mediabox.pdf

  • Super
  • Premium 5G
  • 18+
  • Vodafone Station WiFi 6
  • Brüx
  • Speedtest
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Přidat se ke konverzaci

Přispívat můžete okamžitě a zaregistrovat se později. Pokud máte účet, přihlaste se a přispívejte pod Vaším účtem.
Poznámka: Váš příspěvek vyžaduje před zobrazením schválení moderátorem.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložit jako upravený text.   Obnovit formátování

  Pouze 75 emotikon je povoleno.

×   Váš odkaz byl automaticky vložen.   Místo toho zobrazit jako odkaz

×   Váš předchozí obsah byl obnoven.   Vyčistit editor

×   Nemůžete vložit obrázky přímo. Nahrajte nebo vložte obrázky z URL adresy.

  • Kdo si právě prohlíží tuto stránku   0 registrovaných uživatelů

    • Žádný registrovaný uživatel si neprohlíží tuto stránku
×
×
  • Vytvořit...