Přejít na obsah

Zkusenosti s modemem Ubee EVM 3236


tomus

Doporučené příspěvky

Tak jestli mám vzít WR1043ND nebo o cca 3stovky dražší WDR3600 to už mě nezabije, pokud to bude opravdu lepší. Pak samozřejmě WDR4300 ale nejsem si jist jestli bych to využil. Potřebuji to pravdu jen kvůli netu, USB na routeru nepotřebuji a FTP doma nemám:)

  • -
  • -
  • -
  • Compal CH7465
  • Praha
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Návštěvník lejno
Tak jestli mám vzít WR1043ND nebo o cca 3stovky dražší WDR3600 to už mě nezabije, pokud to bude opravdu lepší. Pak samozřejmě WDR4300 ale nejsem si jist jestli bych to využil. Potřebuji to pravdu jen kvůli netu, USB na routeru nepotřebuji a FTP doma nemám:)

Ty routery (3600 a 4300) jsou prakticky stejné. Shodou okolností mám oba (4300 jsem kupoval v době, kdy se 3600 ještě neprodával) a rozdíl je v té jedné anténě navíc u 4300 a teoreticky vyšší rychlosti na WiFi při použití obou pásem. Ale jinak nic, ostatní parametry jsou identické. Až model 4900 je výkonnější.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

No takže poznatek za necelý týden. Modem nejříve svítíl jen zeleně, dneska začal svítit upload modře. Na rychlosti se to pravděpodobně nepodepsalo. Jinak koupil jsme nový router TP-Link 3600, k tomu nový UTP kabel protože mi jel pouze na 100Mbit.

 

Nyní jsem provedl test (připojení 120+)

2956816615.png2956823897.png

  • -
  • -
  • -
  • Compal CH7465
  • Praha
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Po připojení mi vše svítí jak má, ale internet stejně nejde. Laboroval jsem s tím dlouho do noci. Nevíte někdo poradit.

Dík

Jako modem svítí nebo router? PC hlásí normálně připojen, to jest získal z modemu IP?

Modem Ubee svítí všechny kontrolky zelený. I když zkoušel jsem to na druhém poč a tam svítí kontrolka PC modře. Ale hlásí normální připojení, IP adresu má, ale k internetu se nepřipojí a nepřipojí.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Přidat se ke konverzaci

Přispívat můžete okamžitě a zaregistrovat se později. Pokud máte účet, přihlaste se a přispívejte pod Vaším účtem.
Poznámka: Váš příspěvek vyžaduje před zobrazením schválení moderátorem.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložit jako upravený text.   Obnovit formátování

  Pouze 75 emotikon je povoleno.

×   Váš odkaz byl automaticky vložen.   Místo toho zobrazit jako odkaz

×   Váš předchozí obsah byl obnoven.   Vyčistit editor

×   Nemůžete vložit obrázky přímo. Nahrajte nebo vložte obrázky z URL adresy.

  • Kdo si právě prohlíží tuto stránku   0 registrovaných uživatelů

    • Žádný registrovaný uživatel si neprohlíží tuto stránku
×
×
  • Vytvořit...