Přejít na obsah

Zkusenosti s modemem Ubee EVM 3236


tomus

Doporučené příspěvky

UPC od pondeli prodava jiz jen modemy znacky Ubee EVM 3236 , Cisca 3208 jiz nejsou k dispozici.

 

Proto se ptam mate uz nekdo tento modem doma, jake s nim mate zkusenosti, lze se dostat do weboveho rozhrani modemu na adrese http://192.168.100.1 (u modelu 3200 to neslo) :?:

Diky.

IMG_20120517_123540.jpg.ee0fd120aae10ea26b8d9aad4918e47e.jpg

  • Kabel 150 Mb/s
  • -
  • Komfort
  • Compal VF, VTV box, CA modul
  • Brno
  • Speedtest
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • po 2 týdnech...
Návštěvník JiH

Já ho dostal včera a zatím v pohodě. Od technik říkal, že musí dávat tyto modemy a nesmí dávat jiné, protože tento jediný umí nabízených 240Mbit.

Do WEB administrace jsem se dostal, dokud nebyl modem registrovaný v síti. Viděl jsem sílu signálu, a tak dále.

Bohužel po registraci modemu se mi tam už nepovedlo vlézt. Někdo psal, že se mu to povedlo po vypnutí modemu, před tím, než se přihlásí k síti, ale mně se to nepovedlo.

 

Pravděpodobně UPC Web GUI zakazuje, našel jsem toto:

http://www.ubeeinteractive.com/support/consumers/faq/how-do-i-log-modem%E2%80%99s-web-user-interface

 

IMPORTANT: If you are a customer in NYC, the Web UI has been disabled by your Service Provider for security reasons. Please contact your Service Provider for assistance.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Aha tak to bude ono, router je pouze 100 a pro nový se práve rozhoduji, jaký koupit:) Pokud teda máš na mysli rychlost WAN portu.

 

Edit. Jinak pokud jedu přes router tak se nedostanu přes cca 50 Mbit/s, pokud to připojím rovnou na PC (1000 Mbit/s síťovka) tak tam je ta rychlost kolem 80-90 Mbit/s Jinak mám 120Fiber či jak se to teď jmenuje. doufám že to nová router vyřeší.

  • -
  • -
  • -
  • Compal CH7465
  • Praha
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Návštěvník lejno

Nový router to vyřeší, ale pozor na jednu věc - nejde jenom o 1000Mbps porty, ale i o výkonnost celého routeru. Já měl kdysi TP-Link 1043, kde sice 1000Mbps porty byly, ale z WAN do LAN to šlo max. 80Mbps, takže jsem musel pořídit TP-Link 4300, který už to v pohodě zvládá i na těch mých 120Mbps. Prostě s levným (nebo starším) routerem moc parády neuděláš, je tam nevýkonný CPU a malá paměť, takže radši připlatit a vzít něco lepšího (u TP-Linku bych začal na modelu 3600 a vyšším).

Upraveno uživatelem lejno
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Přidat se ke konverzaci

Přispívat můžete okamžitě a zaregistrovat se později. Pokud máte účet, přihlaste se a přispívejte pod Vaším účtem.
Poznámka: Váš příspěvek vyžaduje před zobrazením schválení moderátorem.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložit jako upravený text.   Obnovit formátování

  Pouze 75 emotikon je povoleno.

×   Váš odkaz byl automaticky vložen.   Místo toho zobrazit jako odkaz

×   Váš předchozí obsah byl obnoven.   Vyčistit editor

×   Nemůžete vložit obrázky přímo. Nahrajte nebo vložte obrázky z URL adresy.

  • Kdo si právě prohlíží tuto stránku   0 registrovaných uživatelů

    • Žádný registrovaný uživatel si neprohlíží tuto stránku
×
×
  • Vytvořit...