Přejít na obsah

1 Gb/s na podzim 2020


thaischumi

Doporučené příspěvky

Návštěvník evlo2
před 5 hodinami, quadra2030 napsal:

@zajdeenechce sa mi registrovat na Lupe ci Roote, ale LACP na Arrise TG3492 funguje, aj ked oficialne nie je podporovany (a teda asi aj na Vodafone Station.. system firmware je rovnaky, lisia sa v GUI moduloch, ktore su podla operatora)..  UPC SK pri gigabite ma download profil 1100 Mbit, realnu rychlost dosahujem 1050 Mbit (pri LACP), cez single port je to 940 Mbit.

A teda s tou puma 7 nepocitujes takove to divne chovani jako s 6? To se netykalo rychlosti, ale spis proste reakci, ani bych to nezval jako ping problem, ale fakt problem s rychlosti reakce, ale proste narocnejsi provoz zpusobuje zpomaleni modemu - jden rychly prenos to dava, ale treba 200 malych a najednou je odezva hrozna.

Docela by me jeste zajimalo kdyz mam 2 wifi zarizeni a obe dokazou vzduchem realne 600 (coz me prijde docela mazec) tak jestli to ten router muze dokazat davat obema zaroven, ze tim by se ten gigabit vyuzil taky. Souhlasim vsak s tim, ze 940 by me stacilo.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Intel Puma 7 ma podstatne vykonnejsie CPU (dualcore Atom 2GHz novsej generacie), takze aj rezerva vykonu je tam vacsia.. ked to porovnavam s Broadcom gigabit modemom na identickej sluzbe (gigabit v Unitymedia/Vodafone West), tak latencie su velmi podobne (nizke) a nie su tam tie vykyvy ako pri Intel Puma 6.

Arris pouzivam v bridge mode (a za nim vlastny router, ktory mi dava 700+ Mbit pri 5 GHz WiFi AC 3x3 na Macbook Pro), co som skusal jeho wifi cast, tak bola o nieco slabsia, ale pod 500 Mbit neklesala (samozrejme pri silnom signale) - pouziva izraelsky Celeno WiFi AC wave 2 4x4 chipset.

Upraveno uživatelem quadra2030
  • Super
  • -
  • Základní
  • -
  • Bratislava
  • Speedtest
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • po měsíci...

Ahoj, mohu se zeptat zda-li ma nekdo overene informace z VF jestli stale probiha upgrade site a navysovani rychlosti na 1Gbit a pokud ano jestli maji nejaky konkretni termin kdy bude v PRaze dostupny skoro vsude? Uz od 12.8.2020 co ten gigabit spustili stale overuji jestli uz je i u me dostupny a stale nic. Pritom u otce necele 2km odeme uz dostupny je pres mesic. Pritom jsme oba na jiznim meste oblast chodova tak nevim proc stale neni pripojeni dostupne i u me 😔

  • 1000 Mb/s
  • ∞ GB 10 Mb/s
  • Start
  • Vodafone Station
  • Praha
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Přidat se ke konverzaci

Přispívat můžete okamžitě a zaregistrovat se později. Pokud máte účet, přihlaste se a přispívejte pod Vaším účtem.
Poznámka: Váš příspěvek vyžaduje před zobrazením schválení moderátorem.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložit jako upravený text.   Obnovit formátování

  Pouze 75 emotikon je povoleno.

×   Váš odkaz byl automaticky vložen.   Místo toho zobrazit jako odkaz

×   Váš předchozí obsah byl obnoven.   Vyčistit editor

×   Nemůžete vložit obrázky přímo. Nahrajte nebo vložte obrázky z URL adresy.

  • Kdo si právě prohlíží tuto stránku   0 registrovaných uživatelů

    • Žádný registrovaný uživatel si neprohlíží tuto stránku
×
×
  • Vytvořit...