Přejít na obsah

Péče o zařízení


Návštěvník Roman88

Doporučené příspěvky

Ano včera modul bude provázán s tvým tarifem, až ti dovezou modul můžeš setobox vrátit, případně se předem domluvit zda by nešlo při předání modulu technikem rovnou vrátit box, ale nejsem si jistý za je to možné.

Každopádně Při použití modulu musíš počítat s tím že nebudeš mít k dispozici zpětné zhlédnutí a videotéku, lze to suplovat externím zařízením, například Google Chromecast, ale není to tak pohodlné.

  • Kabel 150 Mb/s
  • -
  • Komfort
  • Compal VF, VTV box, CA modul
  • Brno
  • Speedtest
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Citovat

Protoze nejakej marketingovej kokot v exUPC ma utkvelou predstavu, ze vsichni zakaznici straslive prahnou po nesmyslech jako videoteka nebo zpetne zhlednuti, ktere jsou funkcni pouze pres set-top-box... a tudiz vsem automaticky cpou pomaly a polofunkcni box misto pohodlneho a funkcniho CA modulu s kartou.

Jde o to, že někdo filmotéku používá (např. já ji využívám a ač mám obě TV s možností CA pro kabel, tak CA modul nepoužívám). Někdo zase o ní zájem nemá, proto by se mu hodil pouze CA modul. Problém je v informacích. Kdo o kabelovce nic neví, nebo má jen hrubé základy o možnostech kabelovky., tak se logicky podívá na web kabelového poskytovatele. A tam je ta potíž, v které pokračuje i Vodafone CZ. Je to o to pikantnější, že ta stejná společnost pro německé zákazníky v Německu používá odlišný informační web. Tam když si klikneš na jejich kabelový portál, tak tam máš základní informaci o tom, že můžeš používat dva set-top-boxy a nebo CA modul. Když klikneš na náš webový portál, tak se dozvíš, že momentálně pro zákazníky UPC je k dispozici jeden set-top-box ..... a tečka.  Je velká škoda, že již nenabízí "cihličku". Mám ji, jsem spokojen, ušetřím další "bednu" (modem), a mám tam televizi, internet (2x výstup po kabelu a WiFi) a telefon (který nepoužívám). Pokud bude "cihlička" šlapat, nehodlám se ji jen tak snadno vzdát. No a o CA modulu ......... no to musíš hodně pátrat a hledat, aby si zjistil, že to existuje a že to nabízí. (CA modul je jak Top Secret). No a kdo je neznalý o kabelovce, tak samozřejmě pátrat nebude a vezme to jediné, co je na informačním portálu nabízeno. 

Na ukázku přikládám obrázek z informačního portálu německé kabelovky, která je pod stejnou firmou, jako u nás, tedy Vodafone:

2020-06-24-135316.jpg

Upraveno uživatelem Ivo Mašek
  • Super 500 Mb/s
  • -
  • Komplet
  • STB Vodafone, modem Compal CH7465
  • Jirkov
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Přidat se ke konverzaci

Přispívat můžete okamžitě a zaregistrovat se později. Pokud máte účet, přihlaste se a přispívejte pod Vaším účtem.
Poznámka: Váš příspěvek vyžaduje před zobrazením schválení moderátorem.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložit jako upravený text.   Obnovit formátování

  Pouze 75 emotikon je povoleno.

×   Váš odkaz byl automaticky vložen.   Místo toho zobrazit jako odkaz

×   Váš předchozí obsah byl obnoven.   Vyčistit editor

×   Nemůžete vložit obrázky přímo. Nahrajte nebo vložte obrázky z URL adresy.

  • Kdo si právě prohlíží tuto stránku   0 registrovaných uživatelů

    • Žádný registrovaný uživatel si neprohlíží tuto stránku
×
×
  • Vytvořit...