Přejít na obsah

Pomalý internet konstatně o 300Mb/s


Návštěvník postma

Doporučené příspěvky

Návštěvník postma

Dobrý den,

Asi od Února řeším problém s tím, že s tarifem 500Mb/s mam na zařízeních s win 10 rychlost max 200Mb/s.
Vlastně jediné zařízení, kde mam rychlost větší (né, že by se nějak přibližovala k mému tarifu) je PS4 (samozřejmě vše je přes LAN kabely)

Zkoušel jsem i výměnu kabeláže, mam i nový router. Na stejných kabelech bylo zkoušeno víc zařízení. 

Nejpodivnější byla návštěva technika, který přes svuj telefon (na wifi) naměřil cca 490Mb/s - Což je podle mě nesmysl, když beru v potaz, že přes wifi jsou ztráty mnohem větší a v tu samou chvíli já naměřil něco pod 100Mb/s.

Ovladače v PC zařízeních mam už asi 10x reinstalované, originální, aktuální, starší verze, verze pro win 7, kde internet běhal v pořádku a pod. Jako IT technik ( a společně s mým kolegou) jsem si jistý, že problém v těchto zařízeních není, ale problém je na nich víc vidět (z nějakého "win" důvodu.

Prosím vás. Tento problém jsem tu v dubnu viděl, od té doby jsem ho nenašel. Je nějaká možnost, kde může být chyba? Co jsem třeba ještě nezkusil? Rychlost je ta fádní, že nemohu už hrát ani online hry, natož kolikrát je problém i Youtubem, co ž bych od takového tarifu nečekal.

Děkuji, Martin Pošta

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Návštěvník jandik

Delate si legraci ze pri rychlosti 200Mb/s nemůžete hrát on line hry a seka se vám youtube.
Pri teto rychlosti stáhněte DVD pod tri minuty.
A zkoušel jste rychlost odezvy, jaké jsou pingy?


x iPad x Pro

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Návštěvník postma

Abych to upřesnil. Tyhle čísla mi hází speedtest od UPC, ale realita je horší. V programech, hrách a na jiných speed testech mi to hází i kolem 40Mb/s. Ta kolísavost tam je vysoká, sem tam to ukáže i UPC speedtest

při nejlepším je ping 14,91ms

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

vždyt ti to píšu že to stahuje 60Mb/s   tohle píšu že je typ karty Intel AC 9560 - 866,7Mb/s  když kartu rozkliknu tak je to tam napsaný a celkem logicky když mám net 500 tak to stahuje těch 60 jinak ta karta umí víc                                                                                                                             

Popis výrobku
Intel Wireless-AC 9560 - síťový adaptér
Typ zařízení
Síťový adaptér
Provedení
Zásuvná karta
Typ rozhraní (sběrnice)
M.2 2230
Rozměry (ŠxHxV)
3 cm x 2.4 cm x 2.2 cm
Váha
2.8 g
Protokol datového spojení
802.11ac, Bluetooth 5.0
Přenosová rychlost dat
1.73 Gbps
Vyhovující standardům
IEEE 802.11b, IEEE 802.11a, IEEE 802.11d, IEEE 802.11g, IEEE 802.1x, IEEE 802.11i, Wi-Fi CERTIFIED, IEEE 802.11h, IEEE 802.11e, IEEE 802.11n, IEEE 802.11k, IEEE 802.11ac, IEEE 802.11w, IEEE 802.11r, IEEE 802.11v
Systémové požadavky
Linux, Google Chrome OS, Windows 10
Upraveno uživatelem Honza333
  • 1000 Mb/s
  • Jiná služba
  • Komplet
  • CA modul 3x + ac Wi-Fi COMPAL CH7
  • Liberec
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Přidat se ke konverzaci

Přispívat můžete okamžitě a zaregistrovat se později. Pokud máte účet, přihlaste se a přispívejte pod Vaším účtem.
Poznámka: Váš příspěvek vyžaduje před zobrazením schválení moderátorem.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložit jako upravený text.   Obnovit formátování

  Pouze 75 emotikon je povoleno.

×   Váš odkaz byl automaticky vložen.   Místo toho zobrazit jako odkaz

×   Váš předchozí obsah byl obnoven.   Vyčistit editor

×   Nemůžete vložit obrázky přímo. Nahrajte nebo vložte obrázky z URL adresy.

  • Kdo si právě prohlíží tuto stránku   0 registrovaných uživatelů

    • Žádný registrovaný uživatel si neprohlíží tuto stránku
×
×
  • Vytvořit...