Přejít na obsah

Denní výpadky netu Praha Nusle


Farkpoint

Doporučené příspěvky

@MatasxMícháte 2 věci dohromady. A to výpadek mobilní sítě a pevného internetu (exUPC), ten UPC (plošný) v ten den opravdu nemělo. Odešla jen technologie na televizi. Na nuselské bylo rušení odstraněno dnes nad ránem. Jesště tam asi probíhá nějaké dočišťování. Kdyžtak mi pošlete soukromou zprávou MAC adresu modemu nebo číslo smlouvy. I u pevného připojení se šíří informace na určité frekvenci a tak např. u televize v kabelu může docházet k rušení signálem z LTE, jelikož běží na stejné frekvenci. Nebo stačí, aby od někoho nějaké rušení odcházelo. (Na vysvětlení je to trošku složitější). Jestliže píšete, že se u vás projevuje skoro pravidelně každou středu, pak je otázkou, co se ve vašem okol děje. Jestli má někdo nekvalitní rozvod doma a když zapne TV či modem, začne rušit okolí apod.

  • Super
  • Premium 5G
  • 18+
  • Vodafone Station WiFi 6
  • Brüx
  • Speedtest
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • po 2 týdnech...

Ještě jsem tam dneska nevolal ale ještě jeden výpadek a zavolám. Zatím to už skoro hodinu běží. Nedá se nějak na modemu vyčíst nějaké logy jako kdy došlo k výpadku a kdy se opět připojil? Aby mi zase nějaký chytrák na podpoře netvrdil že je vše v pořádku.... Nezdá se mi to totiž v pořádku takové výpadky ikdyž v lokalitě žádné hlášeny nejsou. A jsou jen chvilkové, v rozsahu pár minut až pár hodin výjimečně. 

Tak jsem to nevydržel a zavolal jim a kupodivu ani nechtěli číslo smlouvy jen adresu a že se na tom pracuje a to je vše. Víc to neřešili. Vážně podpora na houby...

  • 1000 Mb/s
  • ∞ GB 10 Mb/s
  • Start
  • Vodafone Station
  • Praha
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • po měsíci...
  • po 4 týdnech...
Návštěvník Zdeněk Strnad

Táborská ul. , Nusle - potvrzuji naprosto stejné problémy jako popisuje Farkpoint tj. naprosto nahodilé výpadky v řádu minut, někdy je třeba x dní, týdnů klid, pak několik denně cca od konce roku 2019. Řešení nula.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Přidat se ke konverzaci

Přispívat můžete okamžitě a zaregistrovat se později. Pokud máte účet, přihlaste se a přispívejte pod Vaším účtem.
Poznámka: Váš příspěvek vyžaduje před zobrazením schválení moderátorem.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložit jako upravený text.   Obnovit formátování

  Pouze 75 emotikon je povoleno.

×   Váš odkaz byl automaticky vložen.   Místo toho zobrazit jako odkaz

×   Váš předchozí obsah byl obnoven.   Vyčistit editor

×   Nemůžete vložit obrázky přímo. Nahrajte nebo vložte obrázky z URL adresy.

  • Kdo si právě prohlíží tuto stránku   0 registrovaných uživatelů

    • Žádný registrovaný uživatel si neprohlíží tuto stránku
×
×
  • Vytvořit...