Přejít na obsah

4K UHD


Návštěvník DanielV

Doporučené příspěvky

@DanielVKolik času by si potencionálně  stravil u sledování filmové stanice v UHD a kolik u stanice,která vysílá záběry na pláž s palmou nebo hořící krb?Hlavně ze ty záběry na pláž budou v 4K. Ty by si asi chrochtal blahem,kdyby v nabídce byla zlodějská ABC TV 4K

Upraveno uživatelem namec
  • Super
  • Super
  • -
  • -
  • Brno-Kohoutovice
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

V 10. 6. 2020 v 16:33, Honza333 napsal:

tak pro beepee ,hele kamaráde to není o těch penězích co píšeš, ale jak sám říkáš o nadšení ,jestli jsi četl moje předchozí příspěvky tak je mi uplně jedno na co kdo doma kouká a co doma má, mě ty vůbec nezajímáš, ale každýmu vyhovuje něco jinýho a někomu stačí DVB-T jak říkáš, ale tohle jestli jsi nevšiml je forum a příspěveky o UHD tak mě nepřesvědčuj jak někomu stačí SD je to jeho věc ale proč se cítíš uraženej když na foru o UHD mluvíve o UHD a né jak někomu stačí Sd vysílání a že je někomu moc peněz dát 100kč navíc když cigára stojej taky stovku. S podobným názorem bys jezdil na žebřináku, klidně si jezdi ale nebran ostatním že chtěj jít dál. V dnešní době není na filmy ve formátu UHD problém koukat, no a jsme u toho já na ně koukám a ty se dívej na co chceš, ale že bych třeba chtěl vidět Le Mans v UHD na Eurosportu to bych opravdu chtěl a ty se koukej třeba do kamen třeba tě to nebude urážet

 

Za prvé mě prosím neoslovuj kamaráde, podle způsobu tvého vyjadřování je mi jasné, že tvým kamarádem být nechci. Za druhé, buď jsi naprosto nepochopil smysl mého příspěvku, nebo ho překrucuješ úmyslně. Nemám vůbec v úmyslu komukoli, tedy ani tobě, bránit ve sledování TV v nejvyšší kvalitě, sám také mám 4k vybavení (a proto se na filmy a seriály z běžného Tv vysílání téměř nedívám). Pouze jsem protestoval proti názoru, že každý, kdo se dívá jen na DVB-T to dělá, aby ušetřil pár korun, které prochlastá a prokouří. A proti urážkám, které na ně Šitler směřoval.

P.S. Pokud bys zase nemohl pochopit smysl mého textu, nestyď se a napiš mi SZ. Pokusím se ti to napsat v nějaké zjednodušené formě.

 

  • 500 Mb/s
  • -
  • Komfort
  • Modem Compal (černý), CA modul
  • Ústí nad Labem
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Kdo z kolenovrtů se chce dívat na DVB-T/T2, tak ať tak činí a užívá si skvělých SD mazanic a neopruzuje v diskuzi o UHD. Nemluvě o tom, že každý daňový poplatník na tyto pozemní SD mazanice přispívá ze své kapsy, když jenom provoz přechodových sítí vyšel na takřka 1 miliardu a bylo to celé k lejnu.

  • -
  • -
  • -
  • -
  • -
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Návštěvník DanielV
před 8 hodinami, namec napsal:

@DanielVKolik času by si potencionálně  stravil u sledování filmové stanice v UHD a kolik u stanice,která vysílá záběry na pláž s palmou nebo hořící krb?Hlavně ze ty záběry na pláž budou v 4K. Ty by si asi chrochtal blahem,kdyby v nabídce byla zlodějská ABC TV 4K

Teď sleduji vysilani v 4K UHD 0%  Bude li vysilani aj blbej pláži tak sledovanost stoupne na 0,1% co je vic???

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Návštěvník DanielV

Namec@ Kolik let maš ten samej set-top-box? Asi hodně dlouho. A maš opticku siť? Kolik investovala UPC do tebe jako platiciho zakaznika a co si dostal jako omluvu za vypadek sitě? 

Tak ten staticky obraz ve formě 4K UHD je jenom minimum . 

Nevidi se ti to poněkud zastarale za to co jako zakaznik platiš???

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

před 12 hodinami, beepee napsal:

Za prvé mě prosím neoslovuj kamaráde, podle způsobu tvého vyjadřování je mi jasné, že tvým kamarádem být nechci. Za druhé, buď jsi naprosto nepochopil smysl mého příspěvku, nebo ho překrucuješ úmyslně. Nemám vůbec v úmyslu komukoli, tedy ani tobě, bránit ve sledování TV v nejvyšší kvalitě, sám také mám 4k vybavení (a proto se na filmy a seriály z běžného Tv vysílání téměř nedívám). Pouze jsem protestoval proti názoru, že každý, kdo se dívá jen na DVB-T to dělá, aby ušetřil pár korun, které prochlastá a prokouří. A proti urážkám, které na ně Šitler směřoval.

P.S. Pokud bys zase nemohl pochopit smysl mého textu, nestyď se a napiš mi SZ. Pokusím se ti to napsat v nějaké zjednodušené formě.

Omlouvám se Vám za toho kamaráda, to jsem opravdu přehnal

  • 1000 Mb/s
  • Jiná služba
  • Komplet
  • CA modul 3x + ac Wi-Fi COMPAL CH7
  • Liberec
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Přidat se ke konverzaci

Přispívat můžete okamžitě a zaregistrovat se později. Pokud máte účet, přihlaste se a přispívejte pod Vaším účtem.
Poznámka: Váš příspěvek vyžaduje před zobrazením schválení moderátorem.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložit jako upravený text.   Obnovit formátování

  Pouze 75 emotikon je povoleno.

×   Váš odkaz byl automaticky vložen.   Místo toho zobrazit jako odkaz

×   Váš předchozí obsah byl obnoven.   Vyčistit editor

×   Nemůžete vložit obrázky přímo. Nahrajte nebo vložte obrázky z URL adresy.

  • Kdo si právě prohlíží tuto stránku   0 registrovaných uživatelů

    • Žádný registrovaný uživatel si neprohlíží tuto stránku
×
×
  • Vytvořit...