Přejít na obsah

4K UHD


Návštěvník DanielV

Doporučené příspěvky

před 21 hodinami, tomus napsal:

Dokud nebude pro UPC TV setopbox s podporou 4K, tak ani jelze očekávat zařazení 4K kanálů.

4K sice umí nový Vodafone box, ale ten je zatim dostupný pouze pro Vodafone TV, protože zatím neumí DVB-C.

A je nějaký odhad kdy do toho boxu podporu DVB-C přidají?

  • Super
  • Premium 5G
  • ALLinONE
  • Compal CH7465, CA modul
  • Hlavní město
  • Speedtest
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

před 2 hodinami, Tube napsal:

No a myslíte že s tím dříve začne jiná CZ stanice?

Například Nova, nebo Prima, které si i za FHD chtějí nechat platit a proto v Terastriálu FHD nemají a nebudou (zatím) mít.

Nebo Barrandov, kde jejich ředitel sám uvádí několik pořadů ;).

Chápu že kabelovky, IPTV i Satelitní platformy jim to zaplatí. Ale nemyslím si že že 4K se od nich nějak brzy dočkáme

no to už si nemyslím vůbec já si myslím že se na to všichni z vysoka .......      ani tady o to není nějákej velkej zájem furt jenom tady čtu jak je to zbytečný že by se to týkalo jen toho kdo má CA modul a podobně a že se musí čekat na nějákou bednu od VF která bude určitě tak vymakaná že tam určitě nepůjdou seřadit programy jak někdo potřebuje a podobný kopance, já osobně k TV a připojení kabelovkou žádnou škatuli nechci

Upraveno uživatelem Honza333
  • 1000 Mb/s
  • Jiná služba
  • Komplet
  • CA modul 3x + ac Wi-Fi COMPAL CH7
  • Liberec
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Ale on ten STB nebo modul bude potřeba v rámci kabelové sítě.Pochybuji,ze nějaky provider zařadi 4K stanici aniž by ji zakodoval.Tak jak je potřeba STB nebo modul na HBO,protože je zakódována,tak bude potřeba i na 4K stanici.

@Jack_6428ten STB by mel přijít na podzim až konec roku,viz předchozí odpovědi  od@Marek-26 na toto téma.Je určité zdržení z důvodu Covidu

Upraveno uživatelem namec
  • Super
  • Super
  • -
  • -
  • Brno-Kohoutovice
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

@Adolf.ShitlerNemyslim si, ze je Terstrial platforma pro socky a urcena k zaniku. Muzeme se o tom prit, muzeme s tim nesouhlasit, ale je to vse co s tim muzeme delat.

@Honza333S tim CA modulem to mam taky tak. Sice prijimam na parabolu, ale je to lepsi mit jen jeden ovladac a seradit si vse podle sebe a jeste mohu nahravat na pripojeny HDD

  • Super 500 Mb/s
  • -
  • -
  • Compal CH7465 černý
  • Ostrava - Zábřeh
  • Speedtest
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

samozřejmě jeden ovladač a slušná TV to všechno obslouží , když potřebuju něco nahrát tak to dám přes druhej tuner nebo jak říkáš HDD taky řešení ... jo a jak tam píše ,,namec,, jestli si myslíš že ke kodování je potřeba STB tak to jsi teda trochu vedle, klidně to můžou pustit hned technicky to udajně jde a na to rozkodování je ten CA modul abys byl v obraze

  • 1000 Mb/s
  • Jiná služba
  • Komplet
  • CA modul 3x + ac Wi-Fi COMPAL CH7
  • Liberec
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

A oni všichni zákazníci maji modul?

A pro ty zákazníky,co nemají modul a chtěli by se dívat na 4K stanici,teda až ji někdy spustí,bude potřeba ten 4K STB.

Takže se podle mě čeká s nějakou UHD stanici ,až budou k pronajmu 4K Stb

Upraveno uživatelem namec
  • Super
  • Super
  • -
  • -
  • Brno-Kohoutovice
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

a jak to mám vědět co maj ty ostatní......   to je tedy názor 😁 ty seš dobrej ,taky by se mohli přestat stavět dálnice protože né všichni maj auto...    tak at si ten modul poříděj co do toho taháš všechny já s těma ostatníma nebydlím a vůbec mě nezajímá co maj ,když budu chtít sledovat něco zpátky tak si pořídím tem užasnej STB a taky mě nebude zajímat co maj ty ostatní

Upraveno uživatelem Honza333
  • 1000 Mb/s
  • Jiná služba
  • Komplet
  • CA modul 3x + ac Wi-Fi COMPAL CH7
  • Liberec
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

no to je všechno možný, ale moc tomu nevěřím, jednou to asi bude všechno tak jak říkáš to až se přiblíží konec C, ale to asi tak hned nebude když se doted nemůžou rozloučit s dablováním SD a HD programů protože to lidi chtěj tak to takovej fofr nebude

Upraveno uživatelem Honza333
  • 1000 Mb/s
  • Jiná služba
  • Komplet
  • CA modul 3x + ac Wi-Fi COMPAL CH7
  • Liberec
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Přidat se ke konverzaci

Přispívat můžete okamžitě a zaregistrovat se později. Pokud máte účet, přihlaste se a přispívejte pod Vaším účtem.
Poznámka: Váš příspěvek vyžaduje před zobrazením schválení moderátorem.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložit jako upravený text.   Obnovit formátování

  Pouze 75 emotikon je povoleno.

×   Váš odkaz byl automaticky vložen.   Místo toho zobrazit jako odkaz

×   Váš předchozí obsah byl obnoven.   Vyčistit editor

×   Nemůžete vložit obrázky přímo. Nahrajte nebo vložte obrázky z URL adresy.

  • Kdo si právě prohlíží tuto stránku   0 registrovaných uživatelů

    • Žádný registrovaný uživatel si neprohlíží tuto stránku
×
×
  • Vytvořit...