Přejít na obsah

4K UHD


Návštěvník DanielV

Doporučené příspěvky

Návštěvník DanielV

Každa druha domacnost už vlastni 4K UHD televizor. Nevidim problém zařadit nejakej program v rozlišeni 4K.

Pak nema zmysl nakupovat takove spotrebyče pokud neni rozvoj hned od začatku.

 

 

Upraveno uživatelem DanielV
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Já jsem to dal pouze jako příklad, že obsahu ve 4K je dost. Je mi jasné, že Rai 4K nemůže vysílat na území ČR. Ale ten zápas ano a bude i ve 4K, takže kdo chce, může zápas koupit i ve 4K a dokonce vyšším (teoreticky) i pro území ČR. Na italském webu to řekla přímo RAI a dokonce uvedla, že na přenos úplně poprvé použije nové kamery Sony s rozlišením 16K: 16.320x2.304 které zakoupila nedávno a které měla původně použít při šampionátu Eura. Diváci se prý dočkají pocitu jako by byli na stadionu. 

Upraveno uživatelem marek-81
  • Basic
  • Red Basic
  • -
  • -
  • Brno
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Návštěvník DanielV

Olympiada Tokyo 2020 už měla vysilat v rozlišeni 8K.  A v ČR se nevysila přes kabel ani v 4K.  Mě jde jenom o to že mužeme zrušit Kabel A přejit na DVB-T2 ma vysilani 4K a zadarmo!!! Platime si přece službu ktera ma napředovat ve vyvoji. Dival jsem se na Slovensky Antik A ten ma v ponuke 5 programu s rozlišenim 4K.

 

 

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

@ marek-81 Kabelový operátor nekupuje zápasy ani jiný obsah, ale komplet TV stanice. Takže pokud bude mít nějaká stanice ve 4K licenci na území ČR a nabídne CZ jazykovou mutaci, tak se jistě najde i kabelový operátor, který takovou stanici do své programové nabídky zařadí.
A pocit u televizoru, že jsem na stadiónu? To tak leda po LSD :D

@ DanielV Odkdy se platí kabelová TV za nějaký dopředný vývoj? A k přechodu na DVB-T2 ve 4K a zadarmo!!! v ČR přeji hodně štěstí :P

  • -
  • -
  • -
  • -
  • -
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Tak nejak se zacit musi.Kdyz se začínalo s  HD vysilanim,tak UPC melo v nabidce snad jenom HBO v HD.A to bylo v době,kdyz televizory byli max HD Ready.A šlo to.Teď novou nekoupíte,aniž by byla UHD.A tech stanic,co vysílají v 4K  a s ceskou zvukovou stopou uz taky par je.Druha věc je,že dokud nebudou 4K STB,tak není důvod zařazovat 4K stanice

  • Super
  • Super
  • -
  • -
  • Brno-Kohoutovice
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Návštěvník DanielV

Nematě pravdu. Ja platim za službu ktora ma byř Konkurenci schopna a Inovativna. Ak nestači na to siť a je zastarala tak by nemali zvyšovať cenu.  To čo bolo před 10ti lety moderne dnes už neplati a za 5.let už nebudě dostačujuce to čo je dnes.

Pokud žadna společnost neinvestuje do modernych technologii tak je zbytečne aby domacnosti do spotrebiče investovali.

Kdyby Československa televize nezačala vysilat Barevně kupily by stě si barevny televizor? Asi ne a stačil by vám ČB.

Neni potrebne aby to byla ČT1 4K  je jedno jaky  to budě  program.  Jen abych mohol porovnat rozlišenie A pak až apelovat na zvyšeni standartu služeb.

 

 

 

 

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Kabelovka snad neinvestuje do moderních technologií? Už dneska nabízí nejvíc HD programů ze všech poskytovatelů TV služeb. Zjevně vůbec nevíš, která bije. A pokud jde o 4K, tak až se na trhu objeví reálné stanice v CZ nebo SK znění, tak je jistě kabelovka do nabídky zařadí taky. Ale ne nesmysly typu NASA apod., které v případě terestriky jenom dočasně zaplácly volnou kapacitu v muxu a stejně dřív nebo později zmizí pryč.

  • -
  • -
  • -
  • -
  • -
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Přidat se ke konverzaci

Přispívat můžete okamžitě a zaregistrovat se později. Pokud máte účet, přihlaste se a přispívejte pod Vaším účtem.
Poznámka: Váš příspěvek vyžaduje před zobrazením schválení moderátorem.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložit jako upravený text.   Obnovit formátování

  Pouze 75 emotikon je povoleno.

×   Váš odkaz byl automaticky vložen.   Místo toho zobrazit jako odkaz

×   Váš předchozí obsah byl obnoven.   Vyčistit editor

×   Nemůžete vložit obrázky přímo. Nahrajte nebo vložte obrázky z URL adresy.

  • Kdo si právě prohlíží tuto stránku   0 registrovaných uživatelů

    • Žádný registrovaný uživatel si neprohlíží tuto stránku
×
×
  • Vytvořit...