Přejít na obsah

Výpověď ze smlouvy


Návštěvník bambina

Doporučené příspěvky

Návštěvník bambina

Když chcete dát výpověď ze smlouvy, UPC požaduje zaplatit ještě následující měsíc! Pozor na to!

Na ukončení smlouvy mají následující měsíc, tedy platíte za něco, co nikdo nevyužívá. Zlodějina. Každý poskytovatel, i mobilní operátoři Vám naúčtují to, co spotřebujete. UPC ne, je to nezajímá. Hnus, už jim nedám ani korunu, jsou to zloději. :salut:

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Návštěvník bambina

to je přesné, kryt se debilně nastavenou smlouvou a tahat z lidí prachy

energie taky platíš jen to co spotřebuješ ty chytráku

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Když chcete dát výpověď ze smlouvy, UPC požaduje zaplatit ještě následující měsíc! Pozor na to!

Na ukončení smlouvy mají následující měsíc, tedy platíte za něco, co nikdo nevyužívá. Zlodějina. Každý poskytovatel, i mobilní operátoři Vám naúčtují to, co spotřebujete. UPC ne, je to nezajímá. Hnus, už jim nedám ani korunu, jsou to zloději. :salut:

 

Modem, STB vracíš do 7 dnů po ukončení smlouvy, takže můžeš až do konce využívat všechny zaplacené služby. Výpověď se dává k poslednímu dni následujícího měsíce nejspíše právě proto, že platíš zálohově dopředu.

 

Jinak jaké poskytovatele máš na mysli? Za elektřinu, plyn, noviny, odvoz odpadků platím zálohově dopředu a následně dostávám vyúčtování ...

  • 300 Mb/s
  • ∞ GB 10 Mb/s
  • Komplet
  • modem, VTV box
  • Praha
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Návštěvník lejno
to je přesné, kryt se debilně nastavenou smlouvou a tahat z lidí prachy

energie taky platíš jen to co spotřebuješ ty chytráku

To není samozřejmě pravda, protože např. u elektrické energie platíš paušál za tarif a za jistič a nikoho nezajímá, že ses sám rozhodl to nevyužívat.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Návštěvník mipo

Docela by mne zajímalo, jak se dá odebírat el. energie bez tarifu a jističe. Předpokládám, že nemáš na mysli černý odběr nějakou zlodějkou?

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Návštěvník lejno

Je to vztaženo k úvodnímu příspěvku, tj. když dám výpověď dodavateli el. energie a po dobu výpovědní lhůty nebudu jeho služeb fyzicky využívat, tak stejně zaplatím za tarif a jistič neboli to není tak, jak se bambina snaží tvrdit, že platím jenom to, co spotřebuji.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • po 2 týdnech...

Dobry den,zadam o ukonceni smlouvy č.4597598 z financnich duvodu.Mes.int.poplatek se mi z 299 kc.po roce x stoupl na 570 kc.mes.a to si nemuzu dovolit!V unoru

2013 jsem Vam volala na zak.linku upc a po vyjadreni jsme se spolecne dohodli o ukonceni smlouvy u Int.Upc. Jelikoz mi nebyl nabidnut vyhodnejsi tarif.Bylo mi receno,ze uz uplynul vice nez rok od zapoc :cry: eti smlouvy,nemusim psat pisemnou zadost..Jen zaplatit jeste nasl.2 mes.A to jsem ucinila!Ale internet jste mi stale nezrusili.Zadam znovu o ukonceni smlouvy.Dekuji Sikorova Jana dne 12.6 2013

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Návštěvník son

Dobrý den p.Sikorova,zde smlouvu neukončíte,tohle nejsou stránky upc, se kterou máte smlouvu uzavřenou.Smlouvu ukončíte zde :http://web.upc.cz/klpoz/cz/Index.aspx

Hezký zbytek dne Vám přeji.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Přidat se ke konverzaci

Přispívat můžete okamžitě a zaregistrovat se později. Pokud máte účet, přihlaste se a přispívejte pod Vaším účtem.
Poznámka: Váš příspěvek vyžaduje před zobrazením schválení moderátorem.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložit jako upravený text.   Obnovit formátování

  Pouze 75 emotikon je povoleno.

×   Váš odkaz byl automaticky vložen.   Místo toho zobrazit jako odkaz

×   Váš předchozí obsah byl obnoven.   Vyčistit editor

×   Nemůžete vložit obrázky přímo. Nahrajte nebo vložte obrázky z URL adresy.

  • Kdo si právě prohlíží tuto stránku   0 registrovaných uživatelů

    • Žádný registrovaný uživatel si neprohlíží tuto stránku
×
×
  • Vytvořit...