Přejít na obsah

Karneval ve Zlíně-Problémy


Návštěvník Altex

Doporučené příspěvky

hele lidi, zdravím všechny ze Zlína :)

 

mám pár problémů s Připojením Turbo

 

1) Rychlost je v pohodě- stahuje to to co má( a občas aji to co nemá

2) Nejde Pingnout žádnej jinej Web než Lokální karnevalské(typu home.karneval.cz)

3) nejdou žádný hry (Warcraft 3 po Battle netu- vůbec žádná odpověď- hlásí mi to že si mám připojit modem

4)Nejede Team Speak- dá se vlastně říct že toto připojení pouze stahuje a nic jjinýho nedělá....

 

Proto: Doufám že je tento stav pouze Dočasný jinak nevím ale myslím že ADSL je taková celkem ekvyvalentní náhrada. Kdyby někdo věděl co s tím- jestli je to třeba jen chbný nastavení Proxiny nebo tak bych bych vděčný za jakoukoliv radu...

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Návštěvník PPK

1 ) rychlost je nastavena o neco vys nez udavanych 600/150 ... teda v pripade ze si neprekrocil limit pak je situace bohuzel horsi :cry:

2 ) nemam problem pingnout cokoliv (az na vyjimky kde maji ping zakazany), a nemel sem ani v dobe kdyz sem mel neverejnou IP takze pocitam ze mas spis problem u tebe :wink:

3 ) timhle problemem netrpim, ale mozna je to zpusobeno tim ze mam verejnou IP :wink:

4 ) mam ozkouseno a jde mi bez problemu, mozna opet zpusobeno tim ze mam verejnou IP :)

 

Na problemy 2, 3, 4 me napada jedine oblibeny problem zapleho interniho firewallu ve windows XP 8)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

re Mass: jo- furt mi to skáče- znormalizovalo se mi to tak zhruba o půlnoci, a ráno ale zase to samý

 

re:Thorion: já jsem z Jižních svahů- tam by to mělo výt na většině ulic- technik mí říkal ře bude napojen rychle celej zlín- i když ten technik mi ještě řekl že mám internet zapojený a v pořádku(což ted vím že není zase taková pravda- nejde nic pingnout(vyz tema diskuse)

 

Technici Karnevalu: ježiši co to je za lidi- jsem volal ráno na karneval linku že mám technický problém... nastala cca pětiminutovka LadyKarneval od Gotta a pak mi operátorka řekla že technici nemají čas a že mi do večera zavolají. za hodinu volám znova- to samy - akorá jiná operátorka(ted je 21: 15 a h***o...

myslím že si stáhnu limit a zruším karneval s tím že nezaplatím ani korunu za nedodržení smlouvy z jejich strany o neposkytnutí připojení...

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Bydlím na jižnákách na ulici Křiby

 

dověděl jsem se o tom tak že k nam došel obchodní zástupce. pak už stačilo jen volat a volat a volat a dak do týdne a asi tak hodině rozhovorů s Operátorkama mě to technici přijely napojit :)

 

myslím že většina Jižních svahů by měla být už napojená(mass- taky jižnáky)

technik říkal něco že to je už aji na Budovatelské. cca do konce měsíce by prý už měl být celý zlín(nevím ovšem jestli taky malenovice nebo Otrokovice

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Přidat se ke konverzaci

Přispívat můžete okamžitě a zaregistrovat se později. Pokud máte účet, přihlaste se a přispívejte pod Vaším účtem.
Poznámka: Váš příspěvek vyžaduje před zobrazením schválení moderátorem.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložit jako upravený text.   Obnovit formátování

  Pouze 75 emotikon je povoleno.

×   Váš odkaz byl automaticky vložen.   Místo toho zobrazit jako odkaz

×   Váš předchozí obsah byl obnoven.   Vyčistit editor

×   Nemůžete vložit obrázky přímo. Nahrajte nebo vložte obrázky z URL adresy.

  • Kdo si právě prohlíží tuto stránku   0 registrovaných uživatelů

    • Žádný registrovaný uživatel si neprohlíží tuto stránku
×
×
  • Vytvořit...