Přejít na obsah

Horizon Go chyba 2031


Návštěvník abombers

Doporučené příspěvky

Návštěvník abombers

Dobrý den,

při zpětném přehrávání mi vyskakuje chyba 2031. Dělá to často ve stejných místech daného pořadu, ať už na tabletu nebo v mobilu. Někdy to neudělá celý den, jindy to vyhazuje několikrát za pořad. Někdy stačí o minutu přeskočit na další čas, jindy by se nedalo koukat na celý díl. 

Udržuji víceméně aktuální hned po vydání aktualizací. 

Setkal se s tím někdo? Díky.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • po měsících...
Návštěvník Moduspn

Vůbec nefunguje aplikace zamrzne už při výběru státu mám poco X3 a ani na tabletu lenovo ani na motorole one action a známýmu to na iphone normálně jede 

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Já si třeba všiml že u mě je problém od těch posledních updatu na androidu. Mám to na telefonech Samsung, Xiaomi, Android tv Philips, a jednom android boxu. Na všech zařízeních se to chová úplně stejně. Po aktualizaci to zůstane viset na logu Horizon go.

Tak jsem aplikaci odinstaloval a znova nainstaloval. To se sice spustí ale když vyberu zemi tak opět na všech zařízeních nejde zmáčknout tlačítko pokračovat.

Tak jsem stáhl starší verzi apk a postupně nainstaloval na všechny zařízení a Horizon na všech zařízeních funguje. Tak mám aktualizace zablokované a Horizon funguje

  • Jiná služba
  • Jiná služba
  • Jiná služba
  • Nemam
  • Ostrava
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Návštěvník Moduspn

No podařilo se mi dostat už dovnitř aplikace ale stejně když chci něco pustit tak to trvá dlouho a jak se načte tak se zase sekne a načítá se po pár minutách znova a dokola ať už na WiFi tak na datech to stejný je to nesledovatelny

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Bohužel já jsem to asi zakrikl najelo to asi na 3x pak se to odhlásilo a zůstalo to zasekle na stejném okně jako jiní. Dělá to na všech zařízeních co mám doma. A dokonce i na jiném zařízení které jsem zkoušel u kamaráda. Jedná se o Samsung a52

  • Jiná služba
  • Jiná služba
  • Jiná služba
  • Nemam
  • Ostrava
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Návštěvník zka

Bohužel s tímhle problém asi nikdo moc neudělá - já mám odpozorováno, že někdy pomůže odhlásit a přihlásit, někdy zase zkusit  skočit  za ten časový okamžik, který způsobuje problém, nebo zvolit jinou 'kopii' vysílaného pořadu, a jako 'final fix'  se zkrátka podívat druhý den, kdy už to pak zpravidla jede.

Vzhledem k tomu, ze HorizonTV je pro nás už jen 'dočasný milodar' tak nečekám nějaký bugfix - horši je, že nástupnická aplikace VodafonTV je dle všech komentářů, co lze najít, ještě mnohem horší - takže asi tak...

Můj soukromý  odhad je, že se jedna o výpadky na straně serveru - dost často je pozoruji kolem pozdějších nočních hodin, kdy je zřejmě přetížen...

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Přidat se ke konverzaci

Přispívat můžete okamžitě a zaregistrovat se později. Pokud máte účet, přihlaste se a přispívejte pod Vaším účtem.
Poznámka: Váš příspěvek vyžaduje před zobrazením schválení moderátorem.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložit jako upravený text.   Obnovit formátování

  Pouze 75 emotikon je povoleno.

×   Váš odkaz byl automaticky vložen.   Místo toho zobrazit jako odkaz

×   Váš předchozí obsah byl obnoven.   Vyčistit editor

×   Nemůžete vložit obrázky přímo. Nahrajte nebo vložte obrázky z URL adresy.

  • Kdo si právě prohlíží tuto stránku   0 registrovaných uživatelů

    • Žádný registrovaný uživatel si neprohlíží tuto stránku
×
×
  • Vytvořit...