Přejít na obsah

Výpadek signálu


CableG

Doporučené příspěvky

Návštěvník Kozel74

Na různé výpadky a poruchy služeb, jsme si za "X" let používání bohužel zvykli 😞

Jinak i přes výpadek sleduji Horizon TV přes tablet a normálně funguje. Alespoň něco funguje 😉

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Já bych vás zase rád uklidnil, že na toto neměla koupě UPC Vodafonem vliv (tedy výpadek sítě VF tomu moc nepomohl). Veškerá technologie na DTV je stále v budově UPC. Bohužel se po... více věcí najednou. Vyhořela část technologie, tím došlo k vyzkratování zbytku ... Prostě spousta drobností, které samy o sobě takový velký průšvih nezpůsobí, ale blbá konstelace, že se zrovna v takovém pořadí sešly a bylo to celé víte kde.

  • Super
  • Premium 5G
  • 18+
  • Vodafone Station WiFi 6
  • Brüx
  • Speedtest
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

před 6 minutami, Marek-26 napsal:

Já bych vás zase rád uklidnil, že na toto neměla koupě UPC Vodafonem vliv (tedy výpadek sítě VF tomu moc nepomohl). Veškerá technologie na DTV je stále v budově UPC. Bohužel se po... více věcí najednou. Vyhořela část technologie, tím došlo k vyzkratování zbytku ... Prostě spousta drobností, které samy o sobě takový velký průšvih nezpůsobí, ale blbá konstelace, že se zrovna v takovém pořadí sešly a bylo to celé víte kde.

Jak to vypadá, kdy to opraví? Myslím TV, internet mám od jiného poskytovatele. 

 

  • Premium
  • -
  • Základní, Family, Sport, Cinema
  • Vodafone Station, CA modul
  • -
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Přidat se ke konverzaci

Přispívat můžete okamžitě a zaregistrovat se později. Pokud máte účet, přihlaste se a přispívejte pod Vaším účtem.
Poznámka: Váš příspěvek vyžaduje před zobrazením schválení moderátorem.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložit jako upravený text.   Obnovit formátování

  Pouze 75 emotikon je povoleno.

×   Váš odkaz byl automaticky vložen.   Místo toho zobrazit jako odkaz

×   Váš předchozí obsah byl obnoven.   Vyčistit editor

×   Nemůžete vložit obrázky přímo. Nahrajte nebo vložte obrázky z URL adresy.

  • Kdo si právě prohlíží tuto stránku   0 registrovaných uživatelů

    • Žádný registrovaný uživatel si neprohlíží tuto stránku
×
×
  • Vytvořit...