Přejít na obsah

Výpadek signálu


CableG

Doporučené příspěvky

Návštěvník Vendy
před 2 hodinami, mipo napsal:

Od té doby, co to převzal Vodaffone, jde kvalita služeb strmě dolů. A bude hůř. 

Je to pravda,potvrzuji. Vidím to také tak. Před tím prakticky téměř žádné problémy neexistovaly!

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

>> Samozřejmě, protože ČT ART začíná vysílat až ve 20:00 hod.<<

Měl jsem napsat kanál "ČT Déčko/ČT Art" v DVB T stále nejede. Nyní konkrétně na té frekvenci nejede ČT Déčko. Mají společnou frekvenci.

 

  • Jiná služba
  • Jiná služba
  • TV Komplet
  • CA modul
  • Praha
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Návštěvník Retiree

Porucha nastala ve 14:04 (DVB-T, DVB-C, ATV). V 16:30 porucha odstraněna, DCB-T jede bez přerušení (ATV jsem nezkoušel), DVB-C se zjevně stále nedaří, viz poslední příspěvky.

OT Přehodil jsem anténní vstup na kus drátu (náhražková anténa k čemusi) a naladil terestrické vysílače, OK. Po obnovení signálu jsem připojil zpět kabel, nenaladil jsem lautr nic, černá obrazovka, SMART funkce (internet) OK, Vynutí a zapnutí tv nepomohlo, natažení (import) naladěných programů ze zálohy nepomohlo, pomohl až reset vytažením napájecí šňůry ze zásuvky... (Samsung UE48JU6472)

 

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Návštěvník kovjanka@seznam.cz

Tak fungovaly jen kanály ČT kromě ČT1, další kanály nic. Telefon jsem nezkoušela. Asi se máme na co těšit po tom spojení......

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Tak v Ostravě DVB-T v síti UPC jede zdá se vše. DVB-C neumím posoudit, jedu na Skylinku. Internet jede jak má 300/20. Telefonem se dovolám, ale občas se mi někdo nedovolá, ale data na mobilu stále nejdou. Což mě trochu zaskočilo, potřeboval jsem použít navigaci v mobilu, ale musel jsem se spolehnout na orientaci v terénu.

  • Super 500 Mb/s
  • -
  • -
  • Compal CH7465 černý
  • Ostrava - Zábřeh
  • Speedtest
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

před 44 minutami, Retiree napsal:

Porucha nastala ve 14:04 (DVB-T, DVB-C, ATV). V 16:30 porucha odstraněna, DCB-T jede bez přerušení (ATV jsem nezkoušel), DVB-C se zjevně stále nedaří, viz poslední příspěvky.

Mně teda DVB-T ještě celé nenaběhlo, některé MUXy jsou pořád mrtvé.

  • 1000 Mb/s
  • -
  • Komplet
  • VTV Premium, KCF-B4003HCO, 2x Conax
  • Praha 6
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Návštěvník tomash65

Interne jel stabilne 93/20 (mam tam blby kabel a na 1gbps se to nespiskne) a ted jede 10-20/1-2 (i hur)

Problem nahlasen 15.5. (potize byly i predtim), reseni odsouvaji, ted je termin 29.5. 

Mezitim me nezavisle na tomhle kontaktovali, ze mi vymeni modem (cisco za najeky compal). Dnes mi volali, ze nevymeni, protoze jim lehla sit a tu vec by neumeli zaregistrovat.

Takze je to o zmene providera, s UPC az tak velke problemy nikdy nebyly, u Vodafonu byt nechci.  

 

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Přidat se ke konverzaci

Přispívat můžete okamžitě a zaregistrovat se později. Pokud máte účet, přihlaste se a přispívejte pod Vaším účtem.
Poznámka: Váš příspěvek vyžaduje před zobrazením schválení moderátorem.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložit jako upravený text.   Obnovit formátování

  Pouze 75 emotikon je povoleno.

×   Váš odkaz byl automaticky vložen.   Místo toho zobrazit jako odkaz

×   Váš předchozí obsah byl obnoven.   Vyčistit editor

×   Nemůžete vložit obrázky přímo. Nahrajte nebo vložte obrázky z URL adresy.

  • Kdo si právě prohlíží tuto stránku   0 registrovaných uživatelů

    • Žádný registrovaný uživatel si neprohlíží tuto stránku
×
×
  • Vytvořit...